
Chciałbym pomóc mamie w codziennym zmaganiu się z przeszłością. Długi przez które wpadła jak ja i moje rodzeństwo byliśmy mniejsi nie pozwalają jej normalnie żyć. Było nas pięcioro mama sama sobie radziła ze wszystkim bo ojciec pił i miał gdzieś wszystko. Zawsze dawała radę i teraz też próbuję choć widzę że jej ciężko niestety nie jesteśmy w stanie jej z tymi problemami sami pomóc. Mysle ze odżyłaby na nowo gdyby jej odeszły te problemy. Chciałabym aby wkoncu mogla iść spać nie myśląc co będzie jutro, będę wdzięczna za każdą pomoc. Z góry dziękuję
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!