Katarzyna Przyborowska
Dziękuję osobom ktotere wsparly moja zbiórkę każda złotówka ma znaczenie jednocześnie proszę o udostępnienie inie bo do celu jeszcze daleko dziękuję bardzo jeszcze raz

Prosze nie mozesz pomoc udostepnij Witam jestem po krwotoku srodczaszkowym prawostronny z porażeniem położniczym lewostronnymi padaczka poruszam sie na wózku inwalidzkim lub o trojnogu ze względu na pogodę od miesiąca nie wychodzę z domu czego jest konsekwencja brak ruchu i przytycie obecnie ważę 89 kilo musze koniecznie schudnąć ze względu na leki które biorę na padaczkę i ostatnio po zawalone mogę przyjąć tylko zastrzyki które kosztują 500 zl na miesiąc biorąc pod uwagę stałe leki i pieluchy przy rencie 1800 zl nie stać mnie na tą kurację dlatego zwracam sie z prośbą o pomoc dobrych ludzi proszevpomuzdxcie mi uzbierać na tą kurację 1000 zl to jest na dwa miesiące ale to już 1 krok do poprawy nie mogę ze względu na moją niepełnosprawności uprawiać sportu i dla hejterów jem 3 posiłki dziennie nie jem słodyczy ani nic innego co by podnosiło moja wagę ciała proszę o pomoc by móc wrócić fo normalnego życia
Dziękuję osobom ktotere wsparly moja zbiórkę każda złotówka ma znaczenie jednocześnie proszę o udostępnienie inie bo do celu jeszcze daleko dziękuję bardzo jeszcze raz
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!