Zbiórka turnus rehabilitacyjny Wojtek - zdjęcie główne

turnus rehabilitacyjny Wojtek

150 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Sawicka - awatar

Agnieszka Sawicka

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Agnieszka Sawicka jestem mama 11 letniego Wojtka.W wieku 2 lat u syna zdiagnozowano AUTYZM  a 3 lata później upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym

Wojtek wymaga stałej opieki dlatego musiałam zrezygnować z pracy.Utrzymujemy się z świadczenia pielęgnacyjnego  zasiłków w tym 500+ oraz alimentów które są płacone nie regularnie.Syn 2 razy w tygodniu uczestniczy w zajęciach z psychologiem oraz neurologopedą.

Codzienna rehabilitacja syna przekracza nasze możliwości finansowe naszej 2 osobowej rodziny i uniemożliwia udział Wojtka w turnusach rehabilitacyjnych dlatego bardzo proszę w imieniu syna o Państwa pomoc. Na pomoc ze strony ojca Wojtusia nie mogę liczyć wstydzi się syna i nie kontaktuje się z nim od 5 lat .

BARDZO PROSZĘ W IMIENIU SYNA O KAŻDĄ  NAWET NAJMNIEJSZA KWOTĘ DO ONA SZANSE WOJTKOWI ORAZ POLEPSZY JEGO KOMFORT ŻYCIA

Każdy  z Państwa kto zechce pomóc Wojtkowi może wpłacić pieniażki na subkonto Wojtka w fundacji JiM KRS FUNDACJI JiM 0000127075  w rubryce cel szczegułowy wpisz 1696 WOJCIECH SAWICKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Sawicka - awatar

Agnieszka Sawicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sławomir Siedliski - awatar
Sławomir Siedliski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij