Zbiórka turnus rehabilitacyjny Wojtek - miniaturka zdjęcia

turnus rehabilitacyjny Wojtek

Zbiórka turnus rehabilitacyjny Wojtek - zdjęcie główne

turnus rehabilitacyjny Wojtek

100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Agnieszka Sawicka - awatar

Agnieszka Sawicka

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Agnieszka Sawicka jestem mama 11 letniego Wojtka.W wieku 2 lat u syna zdiagnozowano AUTYZM  a 3 lata później upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym

Wojtek wymaga stałej opieki dlatego musiałam zrezygnować z pracy.Utrzymujemy się z świadczenia pielęgnacyjnego  zasiłków w tym 500+ oraz alimentów które są płacone nie regularnie.Syn 2 razy w tygodniu uczestniczy w zajęciach z psychologiem oraz neurologopedą.

Codzienna rehabilitacja syna przekracza nasze możliwości finansowe naszej 2 osobowej rodziny i uniemożliwia udział Wojtka w turnusach rehabilitacyjnych dlatego bardzo proszę w imieniu syna o Państwa pomoc. Na pomoc ze strony ojca Wojtusia nie mogę liczyć wstydzi się syna i nie kontaktuje się z nim od 5 lat .

BARDZO PROSZĘ W IMIENIU SYNA O KAŻDĄ  NAWET NAJMNIEJSZA KWOTĘ DO ONA SZANSE WOJTKOWI ORAZ POLEPSZY JEGO KOMFORT ŻYCIA

Każdy  z Państwa kto zechce pomóc Wojtkowi może wpłacić pieniażki na subkonto Wojtka w fundacji JiM KRS FUNDACJI JiM 0000127075  w rubryce cel szczegułowy wpisz 1696 WOJCIECH SAWICKI

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Agnieszka Sawicka - awatar

Agnieszka Sawicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Sławomir Siedliski - awatar
Sławomir Siedliski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij