Zbiórka Dla Zuzi na aparat sluchowy. - zdjęcie główne

Dla Zuzi na aparat sluchowy.

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Gac-Rakocy - awatar

Marta Gac-Rakocy

Organizator zbiórki

Kochani pomóżmy tej dziewczynce wierzę w Was. Jest to kolezanka mojej znajomej. 

 Zuzia potrzebuje specjalnego systemu wspomagającego słyszenie (FM STEREO),który pozwoli jej słyszeć bezpośrednio głos nauczyciela . FM STEREO to dwa aparaty słuchowe które ma dziecko na uszach a nauczyciel ma mikrofon który wycisza wszystkie inne odgłosy w klasie , koszt takiego systemu to 15 tyś zł .Córka wymaga  ciągłych wizyt lekarskich oraz kontroli które nie są refundowane ( laryngolog , okulista, badania percepcji wzrokowej ) ,koszt wizyt wacha się od 150 zł do nawet 400 zł . Ma też problemy z mową - potrzebne by były wizyty prywatne u logopedy , dziecko ma logopedę w szkole ale grupowe zajęcia nic nie dają  koszt logopedy to wizyta 120 zł musiała by mieć przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zuzia ma złożoną wadę wzroku: zez zbieżny, krótkowzroczność obu oczu z astygmatyzmem, zaburzone widzenia obuocznego.

W trakcie leczenia Zuzia musi uczęszczać na terapię wspomagającą rozwój jej wzroku, słuchu.

Przez problemy ze słuchem i wzrokiem, Zuzia ma problemy w szkole - wyobraźmy sobie, że tak jak

Zuzia słyszymy tylko hałas, a nie to co się mówi.

Ponadto jest dzieckiem słabowidzącym, przez co musi mieć specjalne książki (większa czcionka, większa liniatura), podobnie zeszyty gdzie koszt jednego zeszytu to około 5 zł 16 kartek.

Zuzia jest bardzo zdolna, chciała by się uczyć, czytać książki tak jak zdrowe dzieci, lecz choroba jej to blokuje.

Zuzia potrzebuje także wyciszenia i pomocy psychologicznej ,z poradzeniem sobie z tym że musi nosić aparaty czy okulary a dzieci inne na nią reagują w różny sposób.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Gac-Rakocy - awatar

Marta Gac-Rakocy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Marta Gac-Rakocy - awatar
Marta Gac-Rakocy
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij