Zbiórka Dla Zuzi na aparat sluchowy. - miniaturka zdjęcia

Dla Zuzi na aparat sluchowy.

Zbiórka Dla Zuzi na aparat sluchowy. - zdjęcie główne

Dla Zuzi na aparat sluchowy.

1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marta Gac-Rakocy - awatar

Marta Gac-Rakocy

Organizator zbiórki

Kochani pomóżmy tej dziewczynce wierzę w Was. Jest to kolezanka mojej znajomej. 

 Zuzia potrzebuje specjalnego systemu wspomagającego słyszenie (FM STEREO),który pozwoli jej słyszeć bezpośrednio głos nauczyciela . FM STEREO to dwa aparaty słuchowe które ma dziecko na uszach a nauczyciel ma mikrofon który wycisza wszystkie inne odgłosy w klasie , koszt takiego systemu to 15 tyś zł .Córka wymaga  ciągłych wizyt lekarskich oraz kontroli które nie są refundowane ( laryngolog , okulista, badania percepcji wzrokowej ) ,koszt wizyt wacha się od 150 zł do nawet 400 zł . Ma też problemy z mową - potrzebne by były wizyty prywatne u logopedy , dziecko ma logopedę w szkole ale grupowe zajęcia nic nie dają  koszt logopedy to wizyta 120 zł musiała by mieć przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zuzia ma złożoną wadę wzroku: zez zbieżny, krótkowzroczność obu oczu z astygmatyzmem, zaburzone widzenia obuocznego.

W trakcie leczenia Zuzia musi uczęszczać na terapię wspomagającą rozwój jej wzroku, słuchu.

Przez problemy ze słuchem i wzrokiem, Zuzia ma problemy w szkole - wyobraźmy sobie, że tak jak

Zuzia słyszymy tylko hałas, a nie to co się mówi.

Ponadto jest dzieckiem słabowidzącym, przez co musi mieć specjalne książki (większa czcionka, większa liniatura), podobnie zeszyty gdzie koszt jednego zeszytu to około 5 zł 16 kartek.

Zuzia jest bardzo zdolna, chciała by się uczyć, czytać książki tak jak zdrowe dzieci, lecz choroba jej to blokuje.

Zuzia potrzebuje także wyciszenia i pomocy psychologicznej ,z poradzeniem sobie z tym że musi nosić aparaty czy okulary a dzieci inne na nią reagują w różny sposób.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Marta Gac-Rakocy - awatar

Marta Gac-Rakocy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Marta Gac-Rakocy - awatar
Marta Gac-Rakocy
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij