Zbiórka Zbieramy na 10% wkładu na dom - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na 10% wkładu na dom

Zbiórka Zbieramy na 10% wkładu na dom - zdjęcie główne

Zbieramy na 10% wkładu na dom

1 zł z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Agnieszka Przybylska - awatar

Agnieszka Przybylska

Organizator zbiórki

Jesteśmy kochającą się parą. Nasze marzenia okazały się podobne. Posiadć własny dom w bliskości z naturą, a wiec najlepiej na wsi.  Jesteśmy pokojo usposobionymi ludźmi. Zaręczyliśmy się i planujemy być ze soba na dobre i złe. Do pełni szczęscia brakuje nam domu. Mój narzeczony lubi pracować w drewnie, coś wytwarzać i jest to jego pasja. Ja lubię malować i traktuję to jako formę relaksu. Własny dom daje możliwości do realizacji takich przedsięwzięć. 

 Niestety pod względem materialnym nie mamy za wiele i okazało się, że zbyt mało aby uzbierać na 10% wkładu własnego starając się o kredyt hipoteczny na dom za około 270 tyś. Każda uzbierana suma z pewnością zbliży nas do celu, choć zdajemy sobie sprawę, że jest wiele osób z bardziej palącymi potrzebami. Nam chodzi o zwykłe, ale bardzo ważne marzenie - własny dom.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Agnieszka Przybylska - awatar

    Agnieszka Przybylska

    16.06.19
    16.06.19

    Jesteśmy kochającą się parą. Nasze marzenia okazały się podobne. Posiadć własny dom w bliskości z naturą, a wiec najlepiej na wsi. Jesteśmy pokojo usposobionymi ludźmi. Zaręczyliśmy się i planujemy być ze sobą na dobre i złe. Do pełni szczęścia brakuje nam domu. Mój narzeczony lubi pracować w drewnie, coś wytwarzać i jest to jego pasja. Ja lubię malować i traktuję to jako formę relaksu. Własny dom daje możliwości do realizacji takich przedsięwzięć. Niestety pod względem materialnym nie mamy za wiele i okazało się, że zbyt mało aby uzbierać na 10% wkładu własnego starając się o kredyt hipoteczny na dom za około 270 tyś. Każda uzbierana suma z pewnością zbliży nas do celu, choć zdajemy sobie sprawę, że jest wiele osób z bardziej palącymi potrzebami. Nam chodzi o zwykłe, ale bardzo ważne marzenie - własny dom.

1 zł z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Agnieszka Przybylska - awatar

Agnieszka Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij