Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Wakacje z hipoterapią dla dzieci

Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - zdjęcie główne

Wakacje z hipoterapią dla dzieci

670 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki


 Szanowni Państwo, Drodzy Koniarze!

Nazywam się Barbara Szwarc i kilka miesięcy temu uruchomiłam portal rezerwacyjny www.equitandum.com dedykowany wyjazdom jeździeckim. Cieszy mnie, że pomysł spotyka się z Waszym zainteresowaniem i planujecie swoje wyjazdy wakacyjne, obozy jeździeckie, rajdy czy krótkie weekendy z nauką jazdy konnej.

W ostatnich dniach skontaktowała się ze mną Pani Dyrektor z Przedszkola Specjalnego "Orzeszek" prowadzonego przez Stowarzyszenie "Na Tak" (KRS 0000070098). Ona też planuje wyjazd wakacyjny dla swoich podopiecznych - dzieci ze złożoną i wieloraką niepełnosprawnością z upośledzeniem umysłowym i ruchowym w wieku 5 - 8 lat

Dzieci bardzo dobrze reagują na kontakt ze zwierzętami, a zajęcia z hipoterapii to dla nich wielka radość. Niestety - jak się domyślasz - boryka się z faktem, iż taki wyjazd kosztuje. Dlatego ze względu na liczbę koniecznych wydatków, obóz jest ograniczony do minimum dodatkowych atrakcji dla dzieci - w tym spotkania z końmi nie są przewidziane w programie.

Przez wiele dni wspominamy nasze własne wyjazdy jeździeckie. Pozwólmy tym dzieciom wspominać ich wakacje z końmi. Zbiórka jest przeznaczona na dofinansowanie obozu i zajęcia hipoterapii podczas ich wyjazdu wakacyjnego.

Ciebie to nie musi dużo kosztować, a dzieci z Przedszkola "Orzeszek" otrzymają wspaniały wyjazd z hipoterapią. Niech każdy da po 1 zł, a to będzie już razem sporo!

Pomóżmy, aby każde niepełnosprawne dziecko mogło mieć niezapomniane wakacje z końmi!

Liczę na Ciebie! Serce konia waży 4-9 kg, a jak duże serce mają Koniarze?


Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Szwarc - Właściciel

E-mail: [email protected] | Strona: www.equitandum.com 

Facebook: www.facebook.com/EQUITANDUM | Instagram: www.instagram.com/equitandum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.06.19
    03.06.19

    Cieszę się, że mogę pomagać potrzebującym

670 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Stańczyk-Przyłuska - awatar
Anna Stańczyk-Przyłuska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Kaplita - awatar
Marek Kaplita
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij