Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Wakacje z hipoterapią dla dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - zdjęcie główne

Wakacje z hipoterapią dla dzieci

670 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki


 Szanowni Państwo, Drodzy Koniarze!

Nazywam się Barbara Szwarc i kilka miesięcy temu uruchomiłam portal rezerwacyjny www.equitandum.com dedykowany wyjazdom jeździeckim. Cieszy mnie, że pomysł spotyka się z Waszym zainteresowaniem i planujecie swoje wyjazdy wakacyjne, obozy jeździeckie, rajdy czy krótkie weekendy z nauką jazdy konnej.

W ostatnich dniach skontaktowała się ze mną Pani Dyrektor z Przedszkola Specjalnego "Orzeszek" prowadzonego przez Stowarzyszenie "Na Tak" (KRS 0000070098). Ona też planuje wyjazd wakacyjny dla swoich podopiecznych - dzieci ze złożoną i wieloraką niepełnosprawnością z upośledzeniem umysłowym i ruchowym w wieku 5 - 8 lat

Dzieci bardzo dobrze reagują na kontakt ze zwierzętami, a zajęcia z hipoterapii to dla nich wielka radość. Niestety - jak się domyślasz - boryka się z faktem, iż taki wyjazd kosztuje. Dlatego ze względu na liczbę koniecznych wydatków, obóz jest ograniczony do minimum dodatkowych atrakcji dla dzieci - w tym spotkania z końmi nie są przewidziane w programie.

Przez wiele dni wspominamy nasze własne wyjazdy jeździeckie. Pozwólmy tym dzieciom wspominać ich wakacje z końmi. Zbiórka jest przeznaczona na dofinansowanie obozu i zajęcia hipoterapii podczas ich wyjazdu wakacyjnego.

Ciebie to nie musi dużo kosztować, a dzieci z Przedszkola "Orzeszek" otrzymają wspaniały wyjazd z hipoterapią. Niech każdy da po 1 zł, a to będzie już razem sporo!

Pomóżmy, aby każde niepełnosprawne dziecko mogło mieć niezapomniane wakacje z końmi!

Liczę na Ciebie! Serce konia waży 4-9 kg, a jak duże serce mają Koniarze?


Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Szwarc - Właściciel

E-mail: [email protected] | Strona: www.equitandum.com 

Facebook: www.facebook.com/EQUITANDUM | Instagram: www.instagram.com/equitandum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.06.2019
    03.06.2019

    Cieszę się, że mogę pomagać potrzebującym

670 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Stańczyk-Przyłuska - awatar
Anna Stańczyk-Przyłuska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Kaplita - awatar
Marek Kaplita
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij