Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Wakacje z hipoterapią dla dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wakacje z hipoterapią dla dzieci - zdjęcie główne

Wakacje z hipoterapią dla dzieci

670 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki


 Szanowni Państwo, Drodzy Koniarze!

Nazywam się Barbara Szwarc i kilka miesięcy temu uruchomiłam portal rezerwacyjny www.equitandum.com dedykowany wyjazdom jeździeckim. Cieszy mnie, że pomysł spotyka się z Waszym zainteresowaniem i planujecie swoje wyjazdy wakacyjne, obozy jeździeckie, rajdy czy krótkie weekendy z nauką jazdy konnej.

W ostatnich dniach skontaktowała się ze mną Pani Dyrektor z Przedszkola Specjalnego "Orzeszek" prowadzonego przez Stowarzyszenie "Na Tak" (KRS 0000070098). Ona też planuje wyjazd wakacyjny dla swoich podopiecznych - dzieci ze złożoną i wieloraką niepełnosprawnością z upośledzeniem umysłowym i ruchowym w wieku 5 - 8 lat

Dzieci bardzo dobrze reagują na kontakt ze zwierzętami, a zajęcia z hipoterapii to dla nich wielka radość. Niestety - jak się domyślasz - boryka się z faktem, iż taki wyjazd kosztuje. Dlatego ze względu na liczbę koniecznych wydatków, obóz jest ograniczony do minimum dodatkowych atrakcji dla dzieci - w tym spotkania z końmi nie są przewidziane w programie.

Przez wiele dni wspominamy nasze własne wyjazdy jeździeckie. Pozwólmy tym dzieciom wspominać ich wakacje z końmi. Zbiórka jest przeznaczona na dofinansowanie obozu i zajęcia hipoterapii podczas ich wyjazdu wakacyjnego.

Ciebie to nie musi dużo kosztować, a dzieci z Przedszkola "Orzeszek" otrzymają wspaniały wyjazd z hipoterapią. Niech każdy da po 1 zł, a to będzie już razem sporo!

Pomóżmy, aby każde niepełnosprawne dziecko mogło mieć niezapomniane wakacje z końmi!

Liczę na Ciebie! Serce konia waży 4-9 kg, a jak duże serce mają Koniarze?


Pozdrawiam serdecznie,

Barbara Szwarc - Właściciel

E-mail: [email protected] | Strona: www.equitandum.com 

Facebook: www.facebook.com/EQUITANDUM | Instagram: www.instagram.com/equitandum

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.06.2019
    03.06.2019

    Cieszę się, że mogę pomagać potrzebującym

670 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Szwarc - awatar

Barbara Szwarc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Stańczyk-Przyłuska - awatar
Anna Stańczyk-Przyłuska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Kaplita - awatar
Marek Kaplita
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij