Nieświęci Mikołajowie

8 170 zł  z 27 500 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Bebech - awatar

Paweł Bebech

Organizator zbiórki

Nieświęci Mikołajowie

Od kilku lat organizujemy akcje na rzecz dzieciaków z Rodzinnych Domów Dziecka​.

Czym są Rodzinne Domy Dziecka? Są to małe placówki zorganizowane w zwykłych domach rodzinnych, w których rodzice decydują się na wzięcie pod opiekę tymczasową bądź (zdecydowanie częściej) wieloletnią dzieci osierocone lub pozbawione opieki. To nie jest świetlica środowiskowa. Dzieci (kilkoro lub nawet kilkanaścioro) mieszkają w tych domach na stałe.

Jak to się zaczęło?

Zaczęło się od akcji świątecznej podczas, której podopieczni różnych domów pisali listy do Mikołaja, a my te listy rozdawaliśmy wśród znajomych, którzy je realizowali. Podczas jednej z akcji obdarowanych zostało prawie 100 dzieci!

Potem zorganizowaliśmy na podobnych zasadach wyprawki szkolne dla dzieci, żeby wspomóc wypruwających sobie żyły rodziców zastępczych w trudnym finansowo okresie. Koszt zakupionych przez naszych cudownych darczyńców wyprawek przekroczył w jednym roku sumę 15 000 złotych.

Co tym razem robimy?

Szykując się do kolejnej akcji świątecznej spotkaliśmy się z mamami prowadzącymi domy rodzinne i zapytaliśmy, czego najbardziej potrzebują. Odpowiedziały: CZASU

Dlatego chcemy w tym roku w ramach prezentu zebrać konkretną sumę pieniedzy, żeby najpierw posłać część dzieci na ferie zimowe, a latem na wypasiony obóz, który sami zorganizujemy.

Jakie to przyniesie korzyści?

Czterdziestka dzieciaków pojedzie na super wakacje, a ich rodzice odpoczną albo będą mogli bardziej skupić się na tych najmłodszych - do domów zastępczych trafiają czasem dzieci kilkutygodniowe. 

Zdjęcie opisu zbiórki Nieświęci Mikołajowie

Ile to będzie kosztowało?

Na ferie potrzebujemy około 7.500 złotych. Na obóz letni ponad 20.000 złotych. Część kosztów pokryją rodzice z własnej kieszeni, ale większość kosztu obozu letniego postanowiliśmy wziąć na siebie. 

Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy!

<3 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Bebech - awatar

  Hubert Urbański vs Nieświęty Mikołaj & Elf

  17.01.2016
  17.01.2016

  zbiórka trwa! dostajemy wsparcie od przyjaciół i znajomych. tym razem w filmiku promującym nasza akcję wystąpił Hubert Urbański. dziękujemy!

Komentarze


 • Artur - awatar

  Artur

  12.03.2018
  12.03.2018

  Trzymam kciuki, pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego! :)

 • Kasia - awatar

  Kasia

  21.01.2016
  21.01.2016

  Pomagamy, bo naprawdę warto.

 • Anula - awatar

  Anula

  17.01.2016
  17.01.2016

  Pomagajmy ile się da

 • Ania - awatar

  Ania

  04.01.2016
  04.01.2016

  Niestety mogę tylko tyle na ten moment, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże. Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji! Siła!

  • Paweł Bebech - awatar

   Paweł Bebech - Organizator zbiórki

   13.01.2016
   13.01.2016

   Dziękujemy bardzo! Każda suma się liczy!

 • Dawid - awatar

  Dawid

  29.12.2015
  29.12.2015

  Pomagam! :)

  • Paweł Bebech - awatar

   Paweł Bebech - Organizator zbiórki

   04.01.2016
   04.01.2016

   Dzięki!!

8 170 zł  z 27 500 zł (Cel)
Wpłaciło 121 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Bebech - awatar

Paweł Bebech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 121

Anioł - awatar
Anioł
20
Mauri - awatar
Mauri
20
Karo - awatar
Karo
100
Artur - awatar
Artur
5
Karolina Szymańska - awatar
Karolina Szymańska
10
Fela - awatar
Fela
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Szymon - awatar
Szymon
50
Jurek Killer - awatar
Jurek Killer
10
Maciej - awatar
Maciej
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij