Iwona Fedyk-Krynicka
💚 Kochani, dziękuję za wszystkie wpłaty, udostępnienia i słowa wsparcia. Dzięki Wam wiem, że nie jestem sama w tej walce.
Leczenie nadal trwa, a przede mną kolejne etapy i związane z nimi koszty. Choć staram się nie tracić nadziei i każdego dnia walczyć o powrót do zdrowia, wciąż potrzebuję Waszej pomocy.
Zbiórka w ostatnim czasie bardzo zwolniła, dlatego ponownie zwracam się z prośbą o wsparcie. Jeśli nie możecie pomóc finansowo, będę ogromnie wdzięczna za udostępnienie mojej historii dalej.
Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo mają dla mnie ogromne znaczenie i dają siłę, by iść naprzód.
Dziękuję z całego serca, że jesteście ze mną. ❤️🙏




Kasia
Iwonka nie poddawaj się...
Kamil Palonek
Życzę dużo zdrowia
Monika
Życzę Tobie dużo siły i nadziei. Trzymam kciuki za leczenie. 💜 I Purple you
Anonimowy Darczyńca
Dużo siły i wytrwałości. Mocno trzymam za Panią kciuki.
Anonimowy Darczyńca
Dużo zdrowia i siły❤️