Zbiórka Zbiórka na Rahablilitację - zdjęcie główne

Zbiórka na Rahablilitację

15 053 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Piętka-Kuźma - awatar

Beata Piętka-Kuźma

Organizator zbiórki

       Nawet kiedy jest źle, nawet kiedy twoje dziecko nie chodzi a w  nocy oddycha za nie respirator - Pamiętaj -  Nigdy się nie poddaj. Mimo wszystko nigdy się nie podaj, bo dla twojego dziecka  to TY jesteś jedyną szansą.

                                                                     O Kasi

 Bo to było tak . Za górami za lasami żyła sobie Kasia. Kasi „przyplątała się” choroba - SMA.      To nie tak że "ktoś na górze" zadecydował , po prostu wygrała genetyka i statystyka.                    SMA (Rdzeniowy Zanik Mięśni) jest jak takie brutalne zardzewiałe genetyczne nożyczki bezpowrotnie przecinające połączania nerwowe w kręgosłupie.  Ciach i opada ręka, ciach opada głowa, noga, ciach i przestajemy oddychać , ciach , ciach iiiiiii  koniec.

   ------------------------------------------------------------------------------------                                                          Oto ja - KASIA

      Moi rodzice są z rodzaju WALCZĄCYCH, a nie gadających lub "zbierających pieniążki na kupkę" i czekających na zbawienie.  Kiedy pojawiało się lekarstwo na SMA, które zatrzymuje postęp choroby Mama i Tata zrobili wszytko, żeby ratować moje życie. Liczył się każdy dzień. Kilkudziesięciu chorych na SMA  z Polski miało więcej szczęścia kwalifikując  się do badań klinicznych leków na SMA. Co do mnie, nikt mnie  NIE CHCIAŁ leczyć  we Francji , Polsce , Belgii i kilku innych miejscach.  W maju ubiegłego roku z uwagi na niewydolność oddechową musiałam iść do szpitala w Rabce Zdroju. Szpital opuściłam z respiratorem "pod pachą". Więc rodzice postanowili jeszcze raz spróbować i udało się . Przy wsparciu przez wielu dobrych ludzi sami zdobyli dla mnie leczenie. Lek niestety nie wyleczy mnie, ale mam nadzieje że zastopuje postęp choroby.

         Na skutek choroby niewiele ze mnie zostało. Ale to NIEWIELE to zawsze  „COŚ”.  Nie potrafię chodzić , raczkować,zrobić sobie jeść, tak naprawdę to niewiele potrafię ale ... żyje.       Dużo czasu spędzam w szpitalu ale dzielnie walczę także przy wsparciu specjalistów i rehabilitantów.

      ----------------------------------------------------------------------------------                                  Najważniejsze cele według moich rodziców

 1. Tata czasem mówi - "Czas rewiduje marzenia". Kiedyś moi rodzice marzyli żebym chodziła, dziś marzą żebym sama  oddychała w nocy.  Cel jest ambitny -  poprawa funkcji oddychania i ODSTAWIENIE W KĄT RESPIRATORA -  bo chyba zgodzicie się  ze mną że nikt nie lubi jak  w nocy oddycha za niego maszyna. To będzie moje małe zwycięstwo w tej wielkiej wojnie o życie. 

2. opłacenie kosztów zajęć rehabilitacyjnych, które spowalniają rozwój choroby  oraz turnusów rehabilitacyjnych, opłacenie kosztów zagranicznych wizyt lekarskich i hospitalizacji, zakup fotelika samochodowego z podstawą obrotową, leki i pozostały sprzęt ( pionizatory , ortezy...


                               Najważniejsze cele według mnie - Kasi  

 - miś pluszowy brązowy (bo takiego nie mam) a misie są fajne  

- kolorowanka          Polub  Kasiowego  fanpaga  - https://www.facebook.com/Kasia-Ku%C5%BAma-Sma-623476374367105/

                       1% podatku dla Kasi  -  KRS 0000037904
                       Cel szczegółowy 1% - 22386 Kuźma Katarzyna

Kontakt   [email protected]      Kontakt do rodziców: tel. 795-617-908


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  23.01.2021
  23.01.2021

  Pani Beato przesyłam moc uścisków

 • Kasia - awatar

  Kasia

  01.12.2020
  01.12.2020

  Trzymaj się Kasia..Mama nie poddawaj się.♥️

 • Lukasz - awatar

  Lukasz

  26.11.2020
  26.11.2020

  Musi być lepiej...

 • Emil - awatar

  Emil

  21.10.2020
  21.10.2020

  Wpłacone! I udostępnione! Pozdr

 • Magda Wilk - awatar

  Magda Wilk

  04.05.2020
  04.05.2020

  Chustomamy pomagają ❤️

15 053 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Piętka-Kuźma - awatar

Beata Piętka-Kuźma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 160

Daria Tyburczy - awatar
Daria Tyburczy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Przemysław Tuzin PSG Łódź - awatar
Przemysław Tuzin PSG Łódź
100
Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij