Zbiórka PEREŁKA - walczymy o sprawność! - zdjęcie główne

PEREŁKA - walczymy o sprawność!

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Chcemy Wam przedstawić smutną historię suni o imieniu Perełka, której zakończenie mamy nadzieję będzie szczęśliwe. Obecnie zbieramy na uregulowanie reszty zadłużenia z diagnostyki i przywrócenie Perełce sprawności przez opłacenie podania komórek macierzystych i zapewnienie rehabilitacji ruchowej. Z dotychczasowych wpłat Darczyńców udało się uregulować koszt rezonansu. Wciąż jednak brakuje środków ...

Perełka jest cudowną sunią, mądrą i spokojną. Ma ogromną wolę życia i walki. Dlatego my walczymy razem z nią, nie poddajemy się. Dziewczynka od razu nauczyła się poruszać na wózeczku, z którego teraz korzysta.

A wszystko zaczyna się niedzielnego poranka, kiedy nasza wolontariuszka odbiera telefon i dowiaduje się o dziewczynce. Perełka do tej pory mieszkała na zewnątrz. Rodzina nie jest w stanie zapewnić jej zarówno odpowiedniej opieki oraz nie może sobie niestety pozwolić na diagnostykę, leczenie oraz ewentualną rehabilitację. Warunki bytowo-materialne nie pozwalają na to. Z tego powodu sąsiadka mieszkająca obok szukała dla niej pomocy.

Nie mogliśmy pozostać obojętni widząc sytuację oraz warunki na miejscu. Po prostu nie mogliśmy odmówić pomocy Perełce. Pojechaliśmy z dziewczynką do klinki na wykonanie rezonansu. Nie zostały stwierdzone żadne wady mechaniczne, niedowład jest wynikiem niedokrwienia.

Byliśmy u lek.wet. Andrzeja Małkowskiego w klinice VETRIVER. Po zastosowaniu narkozy Perełce została podana iniekcja bezpośrednio do zmiany. Nastąpiła minimalna poprawa, co dało nadzieję na powrót Perełki do sprawności.

Koszt rezonansu to 900,00 zł

Konsultacja u doktora Andrzeja Małkowskiego oraz iniekcja 299,00 zł

Kolejna wizyta kontrolna 75 zł

Łącznie diagnostyka: 1274,00 zł

Na kolejnej wizycie kontrolnej u doktora Małkowskiego sunia wykazuje odruchy, czucie głębokie jest zachowane jak również czucie skórne i odruchy rdzeniowe. Zalecane jest podanie komórek macierzystych. Przewidywany koszt to 1500-2000 zł oraz koszty miesięczne rehabilitacji 1000 zł. Wymagana jest również rehabilitacja w wodzie, na początek 3 razy w tygodniu – koszt 80 zł za jedną wizytę. 

Udało się już wysłać Perełkę na pierwsze ćwiczenia na bieżni wodnej. Sunia zniosła zabiegi spokojnie, dobrze sobie radzi.

Każda wpłata pomaga nam działać, za co serdecznie dziękujemy!

Stowarzyszenie SOS Beagle


Komentarze


 • Sylwia P. - awatar

  Sylwia P.

  19.07.19
  19.07.19

  Zdrowiej maleńka 😘😘😉

 • Iza85 - awatar

  Iza85

  03.07.19
  03.07.19

  Zdrowia dla perełki, grosik poszedł

 • SYLWIA K - awatar

  SYLWIA K

  27.06.19
  27.06.19

  Coś wpłaciłam, proszę wpłacajcie...

  • SOS Beagle - awatar

   SOS Beagle - Organizator zbiórki

   27.06.19
   27.06.19

   Serdecznie dziękujemy! Będziemy działać. Samej dobroci życzymy ♥️

 • Lidka Zenek Ch-cz - awatar

  Lidka Zenek Ch-cz

  26.06.19
  26.06.19

  Zdróweczka maleńka ❤️

  • SOS Beagle - awatar

   SOS Beagle - Organizator zbiórki

   27.06.19
   27.06.19

   Zadbamy o to ♥️ dziękujemy!

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Miasteczko Weganów - awatar
Miasteczko Weganów
220
Sylwia P. - awatar
Sylwia P.
300
Od Willusia - awatar
Od Willusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba Buczek - awatar
Kuba Buczek
20
Dominika - awatar
Dominika
20
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Asia - awatar
Asia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij