Zbiórka PEREŁKA - walczymy o sprawność - miniaturka zdjęcia

PEREŁKA - walczymy o sprawność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka PEREŁKA - walczymy o sprawność - zdjęcie główne

PEREŁKA - walczymy o sprawność

3 260 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

PEREŁKOWE WIEŚCI 15.12.2021

Kochani, Perełka dzielnie ćwiczy i nadal wypatruje domku stałego.

Wymaga wizyt na bieżni wodnej 2 razy w tygodniu.

KONTAKT: 692160602 Weronika

Perełka chodzi, nieco inaczej niż zdrowy pies. Wyszła z paraliżu tylnej części ciała. Przebywa pod Warszawą w hoteliku.

Nasze wydatki w listopadzie to łącznie 1407,00 zł, a otrzymaliśmy do dzisiaj 380 zł (hotelik w tym miesiącu rozbił fakturę na dwie)

Z wpłat październikowych oraz z  początku listopada na listopad zostało 81 zł

Brakuje 946 zł do opłacenia FV za listopad.

Bardzo prosimy o pomoc

PEREŁKOWE WIEŚCI - 24.04.2021

PERŁA- nasza kochana dzielna wojowniczka

Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o tym, że zawalczymy o Perełkę, chociaż wielu lekarzy nie dawało absolutnie szans. Sunia była sparaliżowana. Dzięki innowatorskiej metodzie, rehabilitacji i charakterowi Perełki udało się. Perełka chodzi. :) W jej sprawie adopcji Perełki nie ma pytań, telefon milczy... I tym razem się nie poddajemy. SZUKAMY DOMU DLA PEREŁKI <3 

Jest sunia łagodną, kochaną, spokojną, ale ma swój charakter. Jeśli chce iść na spacerze w lewo, to tak ma być i koniec. Trudno opisać ogrom zalet i wyjątkowość Perełki...

Z naszej strony obiecujemy wsparcie na rehabilitację.

PEREŁKOWE WIEŚCI - 20.02.2020

Bardzo ciężko jest nam pisać ... Wszystko co złe nie miało już dotykać Perełki

Jeszcze nie dawno  pisaliśmy z nadzieją że nasza  Perełka otrzyma od życia najwspanialszy prezent -zakończy rehabilitację ,będzie sprawna i w pełni będzie cieszyć się pieskowym życiem. My mieliśmy znaleźć jej rodzinę ,która pokocha ja na zawsze

Wszystko to miało dużą szansę się spełnić- Perełka cały czas jeździła  na bieżnię, chodzi coraz lepiej, była na kontroli u dr Małkowskiego, dostała leki na pęcherz i stabilizuje się oddawanie potrzeb fizjologicznych.

Niestety życie ... U Perełki nie jest dobrze. Pisaliśmy o tym, że przygotowujemy ją do zabiegu sterylizacji.

Zostało wykonane badanie usg. które wykazało, że została w przeszłości wysterylizowana. Niestety usg wykazało również guza sutka oraz zmiany, olbrzymie przekrwienie śledziony. Mamy odczekać 2 tygodnie i ponownie wykonać usg, badanie krwi. 

Decyzja o wycięciu listwy mlecznej wraz z badaniem histopatologicznym jest już podjęta. Pozostaje decyzja o wycięciu śledziony... Przed Perełką dwie ciężkie operacje. Sami w to nie wierzymy. Czy i tym razem uda nam się i nasza dzielna dziewczynka wygra tą walkę . Jej zdrowie i życie jest dla nas najważniejsze

APELUJEMY do Państwa o pomoc finansową

Perełka mieszka w hoteliku, jeździ na bieżnie wodną, kontrole, przyjmuje leki.

 To są ogromne co miesięczne koszty. Wiemy ,że będą jeszcze większe, bo dochodzą operacje i badania. Miesięczny stały koszt utrzymania Perełki to ok 1300-1600 zł

Koszt obecnej faktury to 1421,69 zł

My ze swojej strony zrobimy wszystko co tylko możemy, aby nasza malutka dziewczynka była zdrowa.

Nie tak miało być ,ale nie poddamy się bez walki o nią

_________________________________________________

Chcemy Wam przedstawić smutną historię suni o imieniu Perełka, której zakończenie mamy nadzieję będzie szczęśliwe. Obecnie zbieramy na uregulowanie reszty zadłużenia z diagnostyki i przywrócenie Perełce sprawności przez opłacenie podania komórek macierzystych i zapewnienie rehabilitacji ruchowej. Z dotychczasowych wpłat Darczyńców udało się uregulować koszt rezonansu. Wciąż jednak brakuje środków ...

Perełka jest cudowną sunią, mądrą i spokojną. Ma ogromną wolę życia i walki. Dlatego my walczymy razem z nią, nie poddajemy się. Dziewczynka od razu nauczyła się poruszać na wózeczku, z którego teraz korzysta.

A wszystko zaczyna się niedzielnego poranka, kiedy nasza wolontariuszka odbiera telefon i dowiaduje się o dziewczynce. Perełka do tej pory mieszkała na zewnątrz. Rodzina nie jest w stanie zapewnić jej zarówno odpowiedniej opieki oraz nie może sobie niestety pozwolić na diagnostykę, leczenie oraz ewentualną rehabilitację. Warunki bytowo-materialne nie pozwalają na to. Z tego powodu sąsiadka mieszkająca obok szukała dla niej pomocy.

Nie mogliśmy pozostać obojętni widząc sytuację oraz warunki na miejscu. Po prostu nie mogliśmy odmówić pomocy Perełce. Pojechaliśmy z dziewczynką do klinki na wykonanie rezonansu. Nie zostały stwierdzone żadne wady mechaniczne, niedowład jest wynikiem niedokrwienia.

Byliśmy u lek.wet. Andrzeja Małkowskiego w klinice VETRIVER. Po zastosowaniu narkozy Perełce została podana iniekcja bezpośrednio do zmiany. Nastąpiła minimalna poprawa, co dało nadzieję na powrót Perełki do sprawności.

Koszt rezonansu to 900,00 zł

Konsultacja u doktora Andrzeja Małkowskiego oraz iniekcja 299,00 zł

Kolejna wizyta kontrolna 75 zł

Łącznie diagnostyka: 1274,00 zł

Na kolejnej wizycie kontrolnej u doktora Małkowskiego sunia wykazuje odruchy, czucie głębokie jest zachowane jak również czucie skórne i odruchy rdzeniowe. Zalecane jest podanie komórek macierzystych. Przewidywany koszt to 1500-2000 zł oraz koszty miesięczne rehabilitacji 1000 zł. Wymagana jest również rehabilitacja w wodzie, na początek 3 razy w tygodniu – koszt 80 zł za jedną wizytę. 

Udało się już wysłać Perełkę na pierwsze ćwiczenia na bieżni wodnej. Sunia zniosła zabiegi spokojnie, dobrze sobie radzi.

Każda wpłata pomaga nam działać, za co serdecznie dziękujemy!

Stowarzyszenie SOS Beagle


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SOS Beagle - awatar

  SOS Beagle

  07.11.2022
  07.11.2022

  W imieniu Perełki dziękujemy za karmę 🌹🌹🌹
  Sucha i puszeczki zamówili Pani Teresa i Pan Janusz ❤️. Drugi worek karmy suchej zamówił Darek ❤️

  Gdyby ktoś jeszcze chciał wspomóc Perełkę można poprzez wpłaty na naszą zbiórkę oraz zakup karmy <3

  Zdjęcie aktualizacji 105 016

Komentarze


 • Sylwia P. - awatar

  Sylwia P.

  19.07.2019
  19.07.2019

  Zdrowiej maleńka 😘😘😉

 • Iza85 - awatar

  Iza85

  03.07.2019
  03.07.2019

  Zdrowia dla perełki, grosik poszedł

 • SYLWIA K - awatar

  SYLWIA K

  27.06.2019
  27.06.2019

  Coś wpłaciłam, proszę wpłacajcie...

  • SOS Beagle - awatar

   SOS Beagle - Organizator zbiórki

   27.06.2019
   27.06.2019

   Serdecznie dziękujemy! Będziemy działać. Samej dobroci życzymy ♥️

 • Lidka Zenek Ch-cz - awatar

  Lidka Zenek Ch-cz

  26.06.2019
  26.06.2019

  Zdróweczka maleńka ❤️

  • SOS Beagle - awatar

   SOS Beagle - Organizator zbiórki

   27.06.2019
   27.06.2019

   Zadbamy o to ♥️ dziękujemy!

3 260 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 75

Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
20
Miasteczko Weganów - awatar
Miasteczko Weganów
220
Sylwia P. - awatar
Sylwia P.
300
Od Willusia - awatar
Od Willusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij