Zbiórka Kariera pływacka Krzyś i Zbyś - miniaturka zdjęcia

Kariera pływacka Krzyś i Zbyś Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kariera pływacka Krzyś i Zbyś - zdjęcie główne

Kariera pływacka Krzyś i Zbyś

941 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Walerych Krzysztof - awatar

Walerych Krzysztof

Organizator zbiórki

Zwracamy się z prośbą o pomoc w finansowaniu obozów pływackich naszych bardzo utalentowanych synów - Krzysztofa i Zbigniewa Walerych. Krzyś i Zbyś obecnie mają 9 i 8 lat. Pływanie trenują dopiero od dwóch lat i od samego początku najpierw trenerzy klubowi a potem mistrz świata w pływaniu Paweł Korzeniowski wypowiadali się bardzo pochlebnie o ich talencie. (Opinia Pawła poniżej) Chłopcy szybko się uczą, bardzo chętnie trenują i nie wyobrażają sobie życia bez pływania. Obydwaj już zdobyli sporo medali i puchary dla najlepszych pływaków w swoich rocznikach - Krzyś odpowiednio rocznik 2009 zdobyty w Lęborku a Zbyś 2010 zdobyty na zawodach w Toruniu. Ich wyniki można śledzić na stronie www.swimranking.pl. Założyliśmy im też specjalny profil na facebooku Walerych Team Płyniemy po Medal. Tam na bieżąco umieszczamy filmiki z ich startów w zawodach, treningów czy obozów, w których chłopcy biorą udział aby podnosić swoje umiejętności, Na tych obozach uczą się od najlepszych - Otylia Jędrzejczak, Paweł Korzeniowski czy Marcin Cieślak. Ich marzenia to zdobywanie medali dla Polski a w przyszłości otwarcie swojej szkółki pływackiej. Bardzo ważne jest też to, że obydwaj bardzo dobrze się uczą. Krzyś zdobył statuetkę Żaby Roku dla najbardziej obiecującego zawodnika. 

Ze swojej strony robimy co możemy żeby ich talent jak najlepiej się rozwinął i żeby spełnili swoje marzenia jednak jesteśmy rodzicami niepełnosprawnymi - ja stopień znaczny na narząd ruchu a mąż niedosłuch i niedowidzenie. Wiemy co to znaczy zmagać się z życiowymi trudnościami i tym bardziej cieszymy się że mamy zdrowe i utalentowane dzieci. Dla jednej osoby pracującej kwoty potrzebne do rozwoju talentu pływackiego dzieci przekraczają nasze możliwości finansowe dlatego prosimy o wsparcie. Serdecznie z wdzięcznością dziękujemy za każdą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2018
  21.06.2018

  Powodzenia ❤️

 • Milena Golda - awatar

  Milena Golda

  27.04.2018
  27.04.2018

  ❤️

941 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Walerych Krzysztof - awatar

Walerych Krzysztof

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
też lubię pływać :) - awatar
też lubię pływać :)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Adrian Bałchanowski - awatar
Adrian Bałchanowski
100
Ania - awatar
Ania
20
Milena Golda - awatar
Milena Golda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij