Zbiórka Nadia walczy z Rakiem Kości - zdjęcie główne

Nadia walczy z Rakiem Kości

4 571 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ross Zhukovskyy - awatar

Ross Zhukovskyy

Organizator zbiórki

Zeszłego lata u mojej dziewczyny zdiagnozowano bardzo rzadki rodzaj raka - mięsaka Ewinga. Choroba ta szybko rośnie i często daje odległe przerzuty - zwykle do płuc.

W wieku 18 lat, Nadia jest pełna celów i marzeń, które niestety zostały zawieszone w związku z obecnym stanem zdrowia. Nadia nie poddaje się i marzy o ukończeniu uniwersytetu oraz pracy w branży IT.

Ze względu na złożoność i rzadkość tej formacji, musiała sięgnąć po drogi i jedyny kurs leczenia tej choroby. Całkowity koszt wynosi 600,000 PLN.

Nadia dopiero zaczęła leczenie, a przed nią jeszcze 6 cykli chemioterapii, leczenie operacyjne, a następnie dodatkowo 8-12 cykli radioterapii. Jej rodzina wydała już większość oszczędności na badania lekarskie i rozpoczęcie leczenia.

Wraz z Nadią prosimy o wasze wsparcie w walce z tą chorobą. Każda kwota ma znaczenie i jest niezbędna do uzyskania potrzebnego leczenia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • A.S. - awatar

    A.S.

    27.09.2019
    27.09.2019

    Здоровья, сил и победы!!!

4 571 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ross Zhukovskyy - awatar

Ross Zhukovskyy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Matteo - awatar
Matteo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Szymon G. - awatar
Szymon G.
50
Andrzej Kapitanczuk - awatar
Andrzej Kapitanczuk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Ilona - awatar
Ilona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij