Zbiórka Termomodernizacja walka ze SMOG - miniaturka zdjęcia

Termomodernizacja walka ze SMOG Jak założyć taką zbiórkę?

Termomodernizacja walka ze SMOG

20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Rubaj - awatar

Aneta Rubaj

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Aneta Rubaj

Walczyć ze Smogiem w Polsce a w szczególności naszej miejscowości Ogonowice blisko Opoczna gdzie smog ma najwyższe 17,8 ng/m3 stężenie

Walkę ze smogiem chciała bym podjąć nie od wyboru i zaupu maseczki 

 lecz od zmniejszenia wydalania szkodliwych emisji spalin  w atmosferę z mojego budynku mieszkalnego potrzeba zmian jest bardzo kosztowna  pierwszym czynnikiem zmniejszenia emisji wydalania spalin jest wykonanie dobrej Izolacja budynku z lat 90 który nie posiada odpowiedniej Izolacji (docieplenia) co powoduje dużą przenikalność cieplną i sprawia zwiększenie zużycia źródła energii (ekogroszek, węgiel, drewno stosowane  spalanie od góry pomaga lecz i tak to za mało). Ogrzanie mojego budynku jest zależne od wysokości niskich temperatur podczas sezonu grzewczego  skłania się do spalenia  od 6 do 7 ton  czyli około 1 tony na miesiąc to stanowczo za dużo jest to spowodowane całkowity brak izolacji budynku.

Obecny stan finansowy nie pozwala mi skorzystać z kredytów oraz możliwości odłożenia pieniążków który będzie trwał latami a za tym lata zanieczyszczeń 

Prace do wykonania w budynku

obecny stan poszycia dachu eternit brak izolacji dachu i stropu.

1 Cel do wykonania 

Zmiana poszycia dachowego z jego dociepleniem stropu i dachu ponieważ tam energia najwięcej przenika z budynku do atmosfery co sprawia szybkie wyziębianie budynku mieszkalnego

a) zakup foli paroizolacyjnej 150m2

b) zakup waty mineralnej grubości 20cm o przenikalności 0,035 W/mk w ilości 150m2

jeśli komuś pozostało z budowy chętnie przyjmę kontakt mailowy mile widziany oraz oferty na zakup powyższych ilości od hurtowni budowlanych [email protected]

2 Cel do wykonania

Docieplenie elewacji zewnętrznej aby zatrzymać przenikalność cieplną przez ściany 

Docieplenie budynku to istotna walka ze smogiem im dłużej utrzymamy ciepło w naszym budynku tym mniej zużyjemy energii

3 Cel do wykonania zmiana na ogrzewanie gazowe z węglowego.

Pomóżmy z walką ze smogiem wykonując odpowiednią termomodernizacji naszch budynków mieszkalnych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aneta Rubaj - awatar

  Aneta Rubaj

  25.02.2018
  25.02.2018

  Pierwszy etap prac przygotowanie stropu pod folie paroizolacyjną już wkrótce w realu zdjęcia z prac przygotowawczych

  Zdjęcie aktualizacji 12 463

20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Rubaj - awatar

Aneta Rubaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Krzysztof - awatar
Krzysztof
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij