Zbiórka Pomóż Franiowi wygrać z autyzmem - zdjęcie główne

Pomóż Franiowi wygrać z autyzmem

6 978 zł  z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Franek i ma prawie 3 latka. Jestem pogodnym i radosnym chłopcem, który chciałby zdobywać świat. Niestety jestem chory...  Cierpię na padaczkę i autyzm dziecięcy. Z powodu mojego stanu zdrowia muszę chodzić na liczne terapie specjalistyczne i rehabilitację.  Terapie i ćwiczenia zajmują mi większość dnia, muszą być regularne i intensywne abym nie znalazł się po drugiej stronie muru, gdzie będę sam... bez kontaktu z kimkolwiek...

Nie umiem mówić i jeszcze nie potrafię pokazać rączką o co mi chodzi. Nie mogę wytłumaczyć rodzicom, co mnie boli i co chciałbym robić. Bardzo mi to utrudnia kontakt z innymi ludźmi, dzieci nie chcą się ze mną bawić bo nie rozumieją mnie. A ja, jak każdy dzieciak mam swoje pragnienia, chciałbym zdobywać przyjaciół i rozwijać się tak jak inni. Moim największym marzeniem jest to, żeby być samodzielnym i kiedyś móc powiedzieć rodzicom, jak bardzo ich kocham.  Chciałbym dla babci i dziadka powiedzieć wierszyk na przedszkolnej akademii i grać w piłkę jak inni chłopcy...

To są marzenia, które muszę wypracować ciężką pracą podczas zajęć terapeutycznych i rehabilitacji. Niestety, koszty prywatnych wizyt u specjalistów i nierefundowana rehabilitacja przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny.  A tylko w ten sposób mogę zawalczyć o swoją samodzielność, o całe moje przyszłe życie. Czy pomożesz mi zburzyć mur, który dzieli mnie od świata? Nie bądź obojętny na mój los...  Proszę Cię..

Twój mały Franio

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie bieżących kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Franciszka. 

Serdecznie zapraszamy do grupy na Fb, gdzie prowadzone są licytacje dla Frania: https://www.facebook.com/groups/705133786963987

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na los Franka. Prosimy, przyłącz się do walki o przyszłość Frania...

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iga Młot - awatar

  Iga Młot

  02.10.21
  02.10.21

  Branzoletka

 • Małgorzata Reginia butki - awatar

  Małgorzata Reginia butki

  13.04.21
  13.04.21

  Wpłacone :)

6 978 zł  z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 257

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Wilczyńska-Mazur (licytacja - buciki) - awatar
Małgorzata Wilczyńska-Mazur (licytacja - buciki)
15
Monika Sałata - awatar
Monika Sałata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Przemysław Janiszewski - awatar
Przemysław Janiszewski
40
Jarek S - awatar
Jarek S
210
Edyta - awatar
Edyta
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij