Zbiórka Walka o pierwszy krok Kubusia - miniaturka zdjęcia

Walka o pierwszy krok Kubusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka o pierwszy krok Kubusia - zdjęcie główne

Walka o pierwszy krok Kubusia

37 474 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 735 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ciocie i Wujkowie... 

Jestem Kubuś, mały chłopczyk, który od urodzenia walczy o zdrowie i życie. Mam dopiero 19 miesięcy, a już w swoim krótkim życiu przeszedłem kilka operacji, dzięki którym żyję i jestem z moimi ukochanymi rodzicami.

Gdy byłem jeszcze w brzuszku mamy, zdiagnozowano u mnie rozszczep kręgosłupa - przepuklinę oponowo-rdzeniową. To dla moich rodziców był szok...

Urodziłem się 24 lutego 2021 roku i już w pierwszej dobie życia przeszedłem operację  zamknięcia otwartej przepukliny oponowo-rdzeniowej.  Operacja udała się i częściowy ruch nogami powrócił. 

Niestety kolejnego dnia znów musiałem przejść operację... a po kilku dniach następną gdyż aby zapobiec drastycznemu wodogłowiu, lekarze musieli założyć mi zastawkę komorowo-otrzewnową. Moim domem stała się intensywna terapia, nawet rodzice nie mogli być ze mną ze względu na panującą pandemię.

Wreszcie, po ponad miesiącu rodzice mogli zabrać mnie do domku...  Lekarz prowadzący dał im mnóstwo wskazówek co do postępowania z takim chorym maluszkiem jak ja...

Pomimo starań rodziców, stałej rehabilitacji  i stosowania się do zaleceń lekarzy, nie rozwijałem się tak,  jak moi rówieśnicy.  Gdy miałem 5 miesięcy, mój stan się gwałtownie pogorszył i znowu musiałem przejść kolejną operację - wymianę drenu komorowego. Do tego wszystkiego zdiagnozowano u mnie przepuklinę pachwinową, która również musiała być zoperowana. 

Przez moją chorobę oraz to, ze od urodzenia obciążony jestem pęcherzem neurogennym, często występowała u mnie wysoka gorączka i infekcje dróg moczowych.

Obecnie mam rok i 7 miesięcy, moi rówieśnicy już postawili pierwsze kroki, niektórzy już biegają. Ja niestety nie... Jestem na etapie wstawania, lecz nie ustoję na nóżkach nawet jednej chwili...

Jako dziecko z tak wieloma schorzeniami jestem pod opieką wielu poradni specjalistycznych: ortopedycznej, urologicznej, okulistycznej, neurochirurgicznej, audiologicznej, neurologicznej.  Cały czas przechodzę ciężką, chwilami bolesną rehabilitację.  Jednak, to cały czas za mało...

Muszę być poddany jeszcze bardzie intensywnej rehabilitacji, potrzebuję turnusów rehabilitacyjnych i specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu będę mógł jeszcze bardziej i mocniej walczyć o swoje zdrowie. To ogromne koszty, których moi kochani rodzice nie są w stanie sami udźwignąć.

Ciociu, Wujku...czy pomożesz mi w mojej walce o zdrowie? Czy pomożesz mi postawić pierwsze kroki?

Wasz mały Kubuś


Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie bieżących kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Kubusia.

Czy przyłączysz się do walki o zdrowie i życie  dziecka ??? 

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Grabda czerwona torebka - awatar

  Anna Grabda czerwona torebka

  26.05.2023
  26.05.2023

  Licytacja czerwona torebka

 • Agnieszka Wróbel-Moskalik - awatar

  Agnieszka Wróbel-Moskalik

  26.05.2023
  26.05.2023

  🤗

 • Barbara Bera książka Jan Paweł II - awatar

  Barbara Bera książka Jan Paweł II

  03.03.2023
  03.03.2023

  Barbara Bera książka Jan Paweł II

 • Monika Cegłowska - awatar

  Monika Cegłowska

  23.02.2023
  23.02.2023

  Zdrówka

 • Magdalena Gruszka-Piec licytacja-Dekoracja wielkanocna - awatar

  Magdalena Gruszka-Piec licytacja-Dekoracja wielkanocna

  17.02.2023
  17.02.2023

  Dużo zdrówka

37 474 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 735 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 735

Magdalena Staniek - awatar
Magdalena Staniek
10
Anna Grabda czerwona torebka - awatar
Anna Grabda czerwona torebka
45
Agnieszka Wróbel-Moskalik - awatar
Agnieszka Wróbel-Moskalik
15
Przemysław Janiszewski - awatar
Przemysław Janiszewski
16
Rafał Sałapa - awatar
Rafał Sałapa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Raczyńska - awatar
Anna Raczyńska
70
Licytacja czółenka - awatar
Licytacja czółenka
15
Agnieszka Kwapisz - awatar
Agnieszka Kwapisz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij