Zbiórka Walka o pierwszy krok Kubusia - miniaturka zdjęcia

Walka o pierwszy krok Kubusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walka o pierwszy krok Kubusia - zdjęcie główne

Walka o pierwszy krok Kubusia

37 916 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 743 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Ciocie i Wujkowie... 

Jestem Kubuś, mały chłopczyk, który od urodzenia walczy o zdrowie i życie. Mam dopiero 19 miesięcy, a już w swoim krótkim życiu przeszedłem kilka operacji, dzięki którym żyję i jestem z moimi ukochanymi rodzicami.

Gdy byłem jeszcze w brzuszku mamy, zdiagnozowano u mnie rozszczep kręgosłupa - przepuklinę oponowo-rdzeniową. To dla moich rodziców był szok...

Urodziłem się 24 lutego 2021 roku i już w pierwszej dobie życia przeszedłem operację  zamknięcia otwartej przepukliny oponowo-rdzeniowej.  Operacja udała się i częściowy ruch nogami powrócił. 

Niestety kolejnego dnia znów musiałem przejść operację... a po kilku dniach następną gdyż aby zapobiec drastycznemu wodogłowiu, lekarze musieli założyć mi zastawkę komorowo-otrzewnową. Moim domem stała się intensywna terapia, nawet rodzice nie mogli być ze mną ze względu na panującą pandemię.

Wreszcie, po ponad miesiącu rodzice mogli zabrać mnie do domku...  Lekarz prowadzący dał im mnóstwo wskazówek co do postępowania z takim chorym maluszkiem jak ja...

Pomimo starań rodziców, stałej rehabilitacji  i stosowania się do zaleceń lekarzy, nie rozwijałem się tak,  jak moi rówieśnicy.  Gdy miałem 5 miesięcy, mój stan się gwałtownie pogorszył i znowu musiałem przejść kolejną operację - wymianę drenu komorowego. Do tego wszystkiego zdiagnozowano u mnie przepuklinę pachwinową, która również musiała być zoperowana. 

Przez moją chorobę oraz to, ze od urodzenia obciążony jestem pęcherzem neurogennym, często występowała u mnie wysoka gorączka i infekcje dróg moczowych.

Obecnie mam rok i 7 miesięcy, moi rówieśnicy już postawili pierwsze kroki, niektórzy już biegają. Ja niestety nie... Jestem na etapie wstawania, lecz nie ustoję na nóżkach nawet jednej chwili...

Jako dziecko z tak wieloma schorzeniami jestem pod opieką wielu poradni specjalistycznych: ortopedycznej, urologicznej, okulistycznej, neurochirurgicznej, audiologicznej, neurologicznej.  Cały czas przechodzę ciężką, chwilami bolesną rehabilitację.  Jednak, to cały czas za mało...

Muszę być poddany jeszcze bardzie intensywnej rehabilitacji, potrzebuję turnusów rehabilitacyjnych i specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu będę mógł jeszcze bardziej i mocniej walczyć o swoje zdrowie. To ogromne koszty, których moi kochani rodzice nie są w stanie sami udźwignąć.

Ciociu, Wujku...czy pomożesz mi w mojej walce o zdrowie? Czy pomożesz mi postawić pierwsze kroki?

Wasz mały Kubuś


Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie bieżących kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Kubusia.

Czy przyłączysz się do walki o zdrowie i życie  dziecka ??? 

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Grabda czerwona torebka - awatar

  Anna Grabda czerwona torebka

  26.05.2023
  26.05.2023

  Licytacja czerwona torebka

 • Agnieszka Wróbel-Moskalik - awatar

  Agnieszka Wróbel-Moskalik

  26.05.2023
  26.05.2023

  🤗

 • Barbara Bera książka Jan Paweł II - awatar

  Barbara Bera książka Jan Paweł II

  03.03.2023
  03.03.2023

  Barbara Bera książka Jan Paweł II

 • Monika Cegłowska - awatar

  Monika Cegłowska

  23.02.2023
  23.02.2023

  Zdrówka

 • Magdalena Gruszka-Piec licytacja-Dekoracja wielkanocna - awatar

  Magdalena Gruszka-Piec licytacja-Dekoracja wielkanocna

  17.02.2023
  17.02.2023

  Dużo zdrówka

37 916 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 743 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 743

Dagmara - awatar
Dagmara
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Olga Rolak - awatar
Olga Rolak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina Zawadzka - awatar
Ewelina Zawadzka
100
Karolina Nowicka saszetka - awatar
Karolina Nowicka saszetka
35
MAŁGORZATA - awatar
MAŁGORZATA
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Staniek - awatar
Magdalena Staniek
10
Anna Grabda czerwona torebka - awatar
Anna Grabda czerwona torebka
45

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij