Zbiórka Mała Martusia walczy o życie - miniaturka zdjęcia

Mała Martusia walczy o życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mała Martusia walczy o życie - zdjęcie główne

Mała Martusia walczy o życie

15 566 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Edit 07.09.2023 - Martusia jest już po przeszczepie szpiku. Na chwilę obecną jest na silnych środkach przeciwbólowych. Czekamy z niecierpliwością na poprawę...


Martusia to zaledwie sześciomiesięczna dziewczynka, u której zdiagnozowano OSTRĄ BIAŁACZKĘ SZPIKOWĄ.

Diagnoza spadła na rodziców Martusi jak grom z jasnego nieba. Martusia w lutym tego roku trafiła do szpitala z zapaleniem oskrzeli, w szpitalu zachorował na żółtaczkę, która utrzymywała się przez dłuższy czas. 

Początkowo wydawało się, że wszystko będzie dobrze i po wyzdrowieniu wrócimy ze szpitala do domu - mówią rodzice. Niestety, tak się nie stało...

Stan zdrowia Martusi zaczął się gwałtownie pogarszać. Po serii badań i przewiezieniu do kolejnego szpitala , okazało się, że to białaczka, badani wykazały również zmiany w okolicach trzustki.

Od momentu diagnozy Martusia otrzymuje mocną chemię, która bardzo osłabiła układ odpornościowy, ma również przetaczaną krew. 

Dzięki zastosowanemu leczeniu, zmiana w okolicach trzustki zmniejszyła się co daje ogromną nadzieję na powodzenie leczenia. Jak lekarze jednak mówią, przed Martusią długa droga do powrotu do zdrowia.

Na dziewczynkę i mamę, które prawie od dwóch miesięcy są w szpitalu z niecierpliwością czeka starsze rodzeństwo Martusi.

Nie życzymy nikomu, żadnemu rodzicowi usłyszenia takiej diagnozy - mówią zrozpaczeni rodzice Martusi- mamy nadzieję, że wkrótce ten koszmar się skończy i razem z córeczką wrócimy do domu...

Z całego serca wierzymy, że tak będzie, ale przed Martusią jeszcze długa droga do zdrowia. 

Dlatego musimy pomóc rodzicom Martusi w zapewnieniu córeczce dalszych etapów leczenia. Leki, badani, wizyty u specjalistów to ogromne koszty, które trzeba będzie ponieść w drodze o zdrowie.

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie bieżących kosztów związanych z leczeniem Martusi.

Czy przyłączysz się do walki o zdrowie i życie  dziecka ??? 

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  21.07.2023
  21.07.2023

  Dużo zdrówka dla Ciebie

 • Monika Cegłowska - awatar

  Monika Cegłowska

  28.06.2023
  28.06.2023

  Zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.2023
  28.06.2023

  Zdrówka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2023
  07.04.2023

  Pozdrowienia z Legionowa!

 • Justyna Burczyńska - awatar

  Justyna Burczyńska

  01.04.2023
  01.04.2023

15 566 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 285

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Rybka - awatar
Agata Rybka
30
Waldemar Kacprzyk - awatar
Waldemar Kacprzyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij