Zbiórka Fiona prosi o wsparcie - miniaturka zdjęcia

Fiona prosi o wsparcie

Zbiórka Fiona prosi o wsparcie - zdjęcie główne

Fiona prosi o wsparcie

920 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 


Fiona - porzucona sunia z babeszjozą

Podwarszawska wieś, młoda suczka z babeszjozą sikająca krwią zamknięta w szopie!

Już nie wstaje – czy możemy pomoc czy możemy ją zabrać?

I tak Fionka trafiła na kudelkowy pokład.

Fiona ma ok roku, waży 8,5 kg. Wystarczyło dać jej szansę, żeby pokazała , że jest rezolutną i przemiłą sunią.

W domu tymczasowym pięknie weszła w relacje z człowiekiem, wszystko ją ciekawi, więc obserwuje, ogląda. Na tym etapie trochę się jeszcze boi innych psów.

Mimo, ze żyła na podwórku, zachowuje czystość i od razu zauważyła , że łózko to najfajniejsze miejsce w mieszkaniu 

Fionka przebywała w klinice,  gdzie była leczona na babeszjozę, teraz czeka ją dalsza profilaktyka – odrobaczenie, szczepienie ponowne badania krwi, żeby sprawdzić czy babeszja została w pełni wyleczona , USG i sterylizacja.

Pomóż Fionie zacząć nowe lepsze życie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    31.03.19
    31.03.19

    Zdrowiej psinko !

920 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 28

Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karola - awatar
Karola
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Belzek - awatar
Iwona Belzek
20
Karolina Stępniak - awatar
Karolina Stępniak
20
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij