Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - miniaturka zdjęcia

Wspólne życie Waltera i Johnego

Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - zdjęcie główne

Wspólne życie Waltera i Johnego

0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Połączyło ich schronisko....teraz razem szukają domu

Johny trafił do schroniska pół roku temu, ogromnie wycofany, wystraszony, bał się wychodzić z budy, siedział w kącie schroniskowego boksu....po kilku miesiącach dołączył do niego Walker i od tego momentu życie Johnego się zmieniło. Zyskał przyjaciela na dobre i złe:) Johny ciągle podąża za Walkerem, dzięki niemu zaczyna ufać ludziom, otwiera się na świat. Razem śpią w jednej budzie, przytulają się, wspólnym zabawom nie ma końca, mimo tego, że dzieli ich spora różnica wieku. Johny ma około 2 lat a Walker około 9. Czy mają szansę na wspólny dom ? Bardzo mocno w to wierzę. Taka przyjaźń jak tych dwóch psiaków zdarza się niezwykle rzadko. Kochani proszę o UDOSTĘPNIENIA,może właśnie ta historia trafi do kogoś kto otworzy serce i przygarnie chłopaków. Bardzo nam zależy, aby zostali adoptowani razem, ponieważ rozdzielenie ich, złamie ich psie serca, a chłopaki nie potrzebują wiele do szczęścia, oprócz siebie i dbającego o nich ukochanego Pana. Walker ma ze względu na wiek bardzo małe szanse na adopcje, dlatego tym bardziej chcemy, aby swoje ostatnie lata spędził ze swoim przyjacielem na śmierć i życie. 

Psy są średniej wielkości, po kastracji. Niestety zdjęcia nie są w stanie oddać ich cudownych charakterów a gwarantuje, że są wspaniali. Obecnie przebywają w okolicach Warszawy ale dla dobrego domu jesteśmy w stanie pomóc z transportem. Kontakt w sprawie adopcji 791 170 580

Jeśli nie możesz adoptować chłopaków, a chcesz im pomóc, możesz dołożyć swoje 3 grosze do ich utrzymania w hoteliku, pokrycia kosztów szczepień i ewentualnego leczenia.

Kontakt w sprawie adopcji: 664 084-424

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij