Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - miniaturka zdjęcia

Wspólne życie Waltera i Johnego

Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - zdjęcie główne

Wspólne życie Waltera i Johnego

0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Połączyło ich schronisko....teraz razem szukają domu

Johny trafił do schroniska pół roku temu, ogromnie wycofany, wystraszony, bał się wychodzić z budy, siedział w kącie schroniskowego boksu....po kilku miesiącach dołączył do niego Walker i od tego momentu życie Johnego się zmieniło. Zyskał przyjaciela na dobre i złe:) Johny ciągle podąża za Walkerem, dzięki niemu zaczyna ufać ludziom, otwiera się na świat. Razem śpią w jednej budzie, przytulają się, wspólnym zabawom nie ma końca, mimo tego, że dzieli ich spora różnica wieku. Johny ma około 2 lat a Walker około 9. Czy mają szansę na wspólny dom ? Bardzo mocno w to wierzę. Taka przyjaźń jak tych dwóch psiaków zdarza się niezwykle rzadko. Kochani proszę o UDOSTĘPNIENIA,może właśnie ta historia trafi do kogoś kto otworzy serce i przygarnie chłopaków. Bardzo nam zależy, aby zostali adoptowani razem, ponieważ rozdzielenie ich, złamie ich psie serca, a chłopaki nie potrzebują wiele do szczęścia, oprócz siebie i dbającego o nich ukochanego Pana. Walker ma ze względu na wiek bardzo małe szanse na adopcje, dlatego tym bardziej chcemy, aby swoje ostatnie lata spędził ze swoim przyjacielem na śmierć i życie. 

Psy są średniej wielkości, po kastracji. Niestety zdjęcia nie są w stanie oddać ich cudownych charakterów a gwarantuje, że są wspaniali. Obecnie przebywają w okolicach Warszawy ale dla dobrego domu jesteśmy w stanie pomóc z transportem. Kontakt w sprawie adopcji 791 170 580

Jeśli nie możesz adoptować chłopaków, a chcesz im pomóc, możesz dołożyć swoje 3 grosze do ich utrzymania w hoteliku, pokrycia kosztów szczepień i ewentualnego leczenia.

Kontakt w sprawie adopcji: 664 084-424

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij