Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - miniaturka zdjęcia

Wspólne życie Waltera i Johnego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wspólne życie Waltera i Johnego - zdjęcie główne

Wspólne życie Waltera i Johnego

0 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Połączyło ich schronisko....teraz razem szukają domu

Johny trafił do schroniska pół roku temu, ogromnie wycofany, wystraszony, bał się wychodzić z budy, siedział w kącie schroniskowego boksu....po kilku miesiącach dołączył do niego Walker i od tego momentu życie Johnego się zmieniło. Zyskał przyjaciela na dobre i złe:) Johny ciągle podąża za Walkerem, dzięki niemu zaczyna ufać ludziom, otwiera się na świat. Razem śpią w jednej budzie, przytulają się, wspólnym zabawom nie ma końca, mimo tego, że dzieli ich spora różnica wieku. Johny ma około 2 lat a Walker około 9. Czy mają szansę na wspólny dom ? Bardzo mocno w to wierzę. Taka przyjaźń jak tych dwóch psiaków zdarza się niezwykle rzadko. Kochani proszę o UDOSTĘPNIENIA,może właśnie ta historia trafi do kogoś kto otworzy serce i przygarnie chłopaków. Bardzo nam zależy, aby zostali adoptowani razem, ponieważ rozdzielenie ich, złamie ich psie serca, a chłopaki nie potrzebują wiele do szczęścia, oprócz siebie i dbającego o nich ukochanego Pana. Walker ma ze względu na wiek bardzo małe szanse na adopcje, dlatego tym bardziej chcemy, aby swoje ostatnie lata spędził ze swoim przyjacielem na śmierć i życie. 

Psy są średniej wielkości, po kastracji. Niestety zdjęcia nie są w stanie oddać ich cudownych charakterów a gwarantuje, że są wspaniali. Obecnie przebywają w okolicach Warszawy ale dla dobrego domu jesteśmy w stanie pomóc z transportem. Kontakt w sprawie adopcji 791 170 580

Jeśli nie możesz adoptować chłopaków, a chcesz im pomóc, możesz dołożyć swoje 3 grosze do ich utrzymania w hoteliku, pokrycia kosztów szczepień i ewentualnego leczenia.

Kontakt w sprawie adopcji: 664 084-424

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij