Zbiórka Wania nigdy nie miała domu. - zdjęcie główne

Wania nigdy nie miała domu.

497 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wania bo tak ma na imię nasza podopieczna, ma ponad 10 lat, nigdy nie miała domu a nawet jeżeli kiedyś miała, to człowiek kojarzy jej się z samym złem. 

Wania od 3'2017 roku przebywa w Azylu dla dzikich psów w Mikołajewie. Jest pod opieką TOZ w Suwałkach. Zabraliśmy ją po wielu latach przebywania w schronisku, gdzie całym jej światem były ściany budy i beton pod stopami. 

Praca wolontariuszek nie przynosiła rezultatów, Wania nigdy nie wyszła na spacer poza kojec, nigdy nie dała się dotknąc . Jest bardzo skrzywdzonym psem.


Jednak w Azylu odrobinę odetchnęła. Biega radośnie po wybiegu, lubi swoich współtowarzyszy Pręgusia i Czarka.  

Potrzebuje jedynie karmy i smakołyków, nie będziemy zmieniać jej świata- zostanie w Azylu ile pozwoli jej los. 

Prosimy o wpłaty właśnie na karmę . Wania jest dużym psem więc i miska codzienna Wani jest duża :) 

Serdecznie dziękujemy w imieniu Wani.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.03.2018
    13.03.2018

    Pomóż!!! Ulżyj niedoli zwierząt. To nasi mniejsi bracia, i to my ich sprowadziliśmy do swoich domów, a teraz ich krzywdzimy i wyrzucając skazujemy je na powolne konanie. Przemyśl to, i bądź Człowiekiem.

497 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Diana Svirska - awatar
Diana Svirska
20
Izabela Beno - awatar
Izabela Beno
50
Margareta Karlsson - awatar
Margareta Karlsson
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena.s - awatar
Marzena.s
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij