Zbiórka Wania nigdy nie miała domu. - miniaturka zdjęcia

Wania nigdy nie miała domu.

Zbiórka Wania nigdy nie miała domu. - zdjęcie główne

Wania nigdy nie miała domu.

487 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wania bo tak ma na imię nasza podopieczna, ma ponad 10 lat, nigdy nie miała domu a nawet jeżeli kiedyś miała, to człowiek kojarzy jej się z samym złem. 

Wania od 3'2017 roku przebywa w Azylu dla dzikich psów w Mikołajewie. Jest pod opieką TOZ w Suwałkach. Zabraliśmy ją po wielu latach przebywania w schronisku, gdzie całym jej światem były ściany budy i beton pod stopami. 

Praca wolontariuszek nie przynosiła rezultatów, Wania nigdy nie wyszła na spacer poza kojec, nigdy nie dała się dotknąc . Jest bardzo skrzywdzonym psem.


Jednak w Azylu odrobinę odetchnęła. Biega radośnie po wybiegu, lubi swoich współtowarzyszy Pręgusia i Czarka.  

Potrzebuje jedynie karmy i smakołyków, nie będziemy zmieniać jej świata- zostanie w Azylu ile pozwoli jej los. 

Prosimy o wpłaty właśnie na karmę . Wania jest dużym psem więc i miska codzienna Wani jest duża :) 

Serdecznie dziękujemy w imieniu Wani.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.03.18
    13.03.18

    Pomóż!!! Ulżyj niedoli zwierząt. To nasi mniejsi bracia, i to my ich sprowadziliśmy do swoich domów, a teraz ich krzywdzimy i wyrzucając skazujemy je na powolne konanie. Przemyśl to, i bądź Człowiekiem.

487 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Diana Svirska - awatar
Diana Svirska
20
Izabela Beno - awatar
Izabela Beno
50
Margareta Karlsson - awatar
Margareta Karlsson
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena.s - awatar
Marzena.s
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij