Zbiórka Wanny dla chorych leżących - zdjęcie główne

Wanny dla chorych leżących

20 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jako Fundacja "Mocni Nadzieją" zajmujemy się pomocą osobom przewlekle i / lub nieuleczalnie chorym.  Zapewniamy naszym podopiecznym opiekę lekarską, pielęgniarską i pielęgnacyjną, pomagamy finansowo i rzeczowo, finansujemy leki, dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, a także wspieramy osoby uzależnione.

Osobie zdrowej, niezależnej od innych i sprawnej ruchowo codzienne czynności pielęgnacyjno-higieniczne nie sprawiają żadnego problemu. Niestety, w przypadku obłożnej choroby człowiek jest skazany na pomoc innych w zakresie dbania o higienę.

Opiekując się pacjentami Hospicjum Domowego wiemy, jak wygląda w praktyce kwestia zachowania higieny u osób przewlekle i nieuleczalnie chorych. Bliscy chorego najczęściej nie mają odpowiedniego przygotowania i warunków fizycznych, aby odpowiednio zadbać o czystość chorego i jego otoczenia. Wskutek zaniedbań chorzy przebywają w opłakanych warunkach. Zaniedbania w kwestii higieny skutkują z kolei pogorszeniem ogólnego stanu chorego, nie wspominając już o pogorszeniu samopoczucia i ogromnym dyskomforcie. Bo kto z nas, zdrowych, wyobraża sobie długotrwałe leżenie w łóżku bez możliwości wstania, pójścia do toalety, samodzielnego umycia rąk, wejścia pod prysznic czy do wanny?

Kąpiel całego ciała w ciepłej wodzie to dla obłożnie chorego prawdziwy komfort. Aby zorganizować takie systematyczne kąpiele dla naszych podopiecznych, planujemy zakup wanien pneumatycznych przeznaczonych do kąpieli osób leżących bez konieczności przeprowadzania / przenoszenia chorego do łazienki. Ceny wanien mieszczą się w granicach od ok. 300 do nawet 2500 zł. Dlatego w imieniu naszych podopiecznych prosimy o pomoc finansową, przeznaczoną na zakup wanien. Zdecydowanie podniesie to jakość naszej opieki oraz zwiększy komfort osób obłożnie chorych.

Jeśli 400 osób zdecyduje się na wpłatę symbolicznych pięciu złotych, uzbieramy całą potrzebną kwotę. Dziękujemy za każdą, nawet drobną pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij