Zbiórka Realizacja Marzeń Naukowy Garaż - miniaturka zdjęcia

Realizacja Marzeń Naukowy Garaż

Zbiórka Realizacja Marzeń Naukowy Garaż - zdjęcie główne

Realizacja Marzeń Naukowy Garaż

50 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Altaïr Chrzenściewski - awatar

Altaïr Chrzenściewski

Organizator zbiórki

Witam , nazywam się Artur jestem absolwentem Zespół Szkół nr 6 w Tychah .
Chciał bym zaprosić wszystkich do zbiórki na "Garaż edukacyjny".
Wykorzystując swoją wiedze oraz doświadczenie w naprawie Pojazdów Samochodowych , chciał bym pomóc moim młodszym kolegom z młodszych roczników oraz tym którzy nie maja w życiu celów oraz planów na wakacje oraz po wakacjach .
Stawiłem sobie zadanie aby pokazać młodym i nie tylko na czym polega zawód mechanika .
Mam nadzieję iz uda się zachęcić do nauki Zawodu Mechanika Samochodowego .
Z pewnością znajdą sie nowe osoby które spedzą wakacje na nauce oraz zabawie w garażu edukacyjnym zamiast spędzania czasu z nie odpowiednim towarzystwem .
Obecnie jest nas 6 , lecz do dalszego rozbudowywania grupy brakuje pieniędzy na takie rzeczy jak : Ubrania robocze , Środki BHP , pistolet do lakierowania , nowy kompresor .


Za każde wsparcie Dziękujemy mam nadzieję ze kiedyś to właśnie każdy z was bedzie naprawiał auto u naszych kolegów a oni postarają się aby wasza podróż samochodowa stała się bezpieczna i przyjemna 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Altaïr Chrzenściewski - awatar

Altaïr Chrzenściewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Piotr Matuszyński - awatar
Piotr Matuszyński
10
Marta Rzepecka - awatar
Marta Rzepecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij