Zbiórka Realizacja Marzeń Naukowy Garaż - miniaturka zdjęcia

Realizacja Marzeń Naukowy Garaż Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Realizacja Marzeń Naukowy Garaż - zdjęcie główne

Realizacja Marzeń Naukowy Garaż

50 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Altaïr Chrzenściewski - awatar

Altaïr Chrzenściewski

Organizator zbiórki

Witam , nazywam się Artur jestem absolwentem Zespół Szkół nr 6 w Tychah .
Chciał bym zaprosić wszystkich do zbiórki na "Garaż edukacyjny".
Wykorzystując swoją wiedze oraz doświadczenie w naprawie Pojazdów Samochodowych , chciał bym pomóc moim młodszym kolegom z młodszych roczników oraz tym którzy nie maja w życiu celów oraz planów na wakacje oraz po wakacjach .
Stawiłem sobie zadanie aby pokazać młodym i nie tylko na czym polega zawód mechanika .
Mam nadzieję iz uda się zachęcić do nauki Zawodu Mechanika Samochodowego .
Z pewnością znajdą sie nowe osoby które spedzą wakacje na nauce oraz zabawie w garażu edukacyjnym zamiast spędzania czasu z nie odpowiednim towarzystwem .
Obecnie jest nas 6 , lecz do dalszego rozbudowywania grupy brakuje pieniędzy na takie rzeczy jak : Ubrania robocze , Środki BHP , pistolet do lakierowania , nowy kompresor .


Za każde wsparcie Dziękujemy mam nadzieję ze kiedyś to właśnie każdy z was bedzie naprawiał auto u naszych kolegów a oni postarają się aby wasza podróż samochodowa stała się bezpieczna i przyjemna 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Altaïr Chrzenściewski - awatar

Altaïr Chrzenściewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Piotr Matuszyński - awatar
Piotr Matuszyński
10
Marta Rzepecka - awatar
Marta Rzepecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij