Zbiórka Warto Pomagać - zdjęcie główne

Warto Pomagać

150 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Warto Pomagać

Nazywam się Cezary Deka. Mam 42 lata i jestem po urazie rdzenia kręgowego z porażeniem czterokończynowym. Zajmuje się mną żona, bo teraz bez czyjejś pomocy nie jestem w stanie funkcjonować.

Po wypadku, który wydarzył się 4 lata temu, mój stan był bardzo ciężki, ale dzięki intensywnym ćwiczeniom i rehabilitacji jest coraz lepiej. Już nawet sam siedzę i poruszam się powoli na wózku elektrycznym. Czucie mi wróciło po około 2-3 latach, tylko z ruchami jest trochę gorzej, ale też powoli wracają.

Mam 3 córki w wieku 16, 14 i 4 lata. Od wypadku ani razu nie przytuliłem córek. Szczególnie chciałbym przytulić tę najmłodszą, bo zaraz po jej urodzeniu miałem wypadek i nie zdążyłem tego zrobić.

Zwracam się z prośbą do ludzi z dobrym sercem o jakiekolwiek wsparcie, gdyż nie stać mnie już na dalszą kosztowną rehabilitację. Jeden miesiąc pobytu na turnusie rehabilitacyjnym to kwota 6 000 złotych, a chciałbym móc poddać się terapii chociaż przez 2-3 miesiące.


Z góry Państwu bardzo dziękuję!

Cezary Deka


Informacje o Cezarym dostępne są także na: http://sedeka.pl/opp/warto-pomagac

150 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Monika Jakubiak - awatar
Monika Jakubiak
100
Romuald Bartosiewicz - awatar
Romuald Bartosiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij