Zbiórka Sonia - pies na zdechnięcie - miniaturka zdjęcia

Sonia - pies na zdechnięcie

Zbiórka Sonia - pies na zdechnięcie - zdjęcie główne

Sonia - pies na zdechnięcie

65 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Golińska - awatar

Sylwia Golińska

Organizator zbiórki


Starsza suczka skazana przez pseudo właścicieli na umarcie - takie słowa usłyszeliśmy w odpowiedzi o zapytanie o psa: " Ona jest na zdechnięcie" . Nie wiemy ile cierpiała, nim przypadkiem trafiliśmy na tą biedę, na pewno bardzo długi czas...

Ogromne ropomacicze, krew wyciekająca z narządów rodnych, anemia. Decyzja weterynarza natychmiastowa operacja ratująca życie, inaczej przeżyje maksymalnie 2 dni!!! Ze względów na starszy wiek suni nie było pewności czy operacja się powiedzie. Na szczęście jak stwierdził lekarz, mała ma dużą wolę życia:) i się udało:D. Sonia żyje i jak dojdzie do siebie będzie szukać domu 516 271 059:)

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Golińska - awatar

  Sylwia Golińska

  23.10.17
  23.10.17

  W oczekiwaniu na nowy domek :)

  Zdjęcie aktualizacji 8 807

Komentarze


 • Jkk33 - awatar

  Jkk33

  05.10.17
  05.10.17

  Kochana psinko podzielę sie z Tobą 😙

65 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Golińska - awatar

Sylwia Golińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patka - awatar
Patka
10
Jkk33 - awatar
Jkk33
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij