Zbiórka Sonia - pies na zdechnięcie - zdjęcie główne

Sonia - pies na zdechnięcie

65 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Golińska - awatar

Sylwia Golińska

Organizator zbiórki


Starsza suczka skazana przez pseudo właścicieli na umarcie - takie słowa usłyszeliśmy w odpowiedzi o zapytanie o psa: " Ona jest na zdechnięcie" . Nie wiemy ile cierpiała, nim przypadkiem trafiliśmy na tą biedę, na pewno bardzo długi czas...

Ogromne ropomacicze, krew wyciekająca z narządów rodnych, anemia. Decyzja weterynarza natychmiastowa operacja ratująca życie, inaczej przeżyje maksymalnie 2 dni!!! Ze względów na starszy wiek suni nie było pewności czy operacja się powiedzie. Na szczęście jak stwierdził lekarz, mała ma dużą wolę życia:) i się udało:D. Sonia żyje i jak dojdzie do siebie będzie szukać domu 516 271 059:)

Fundacja Przyjaciele Czterech Łap

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Golińska - awatar

  Sylwia Golińska

  23.10.2017
  23.10.2017

  W oczekiwaniu na nowy domek :)

  Zdjęcie aktualizacji 8 807

Komentarze


 • Jkk33 - awatar

  Jkk33

  05.10.2017
  05.10.2017

  Kochana psinko podzielę sie z Tobą 😙

65 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Golińska - awatar

Sylwia Golińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patka - awatar
Patka
10
Jkk33 - awatar
Jkk33
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij