Leczenie Figo

411 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Duraj - awatar

Paweł Duraj

Organizator zbiórki

Proszę was o pomoc w leczeniu mojego psiaka Figo.Piesek jest 9 tygodniowym szczeniakiem owczarka niemieckiego który z dnia na dzień przestał chodzić na tylne łapki.Według lekarzy doznał urazu którego nie widać na zdjęciach rtg.Konieczne jest wykonanie dodatkowych badań tomografi i innych, w celu prawidłowego zdiagnozowania choroby i dalszego leczenia psa.W chwili obecnej leczony jest zachowawczo ,podawane są sterydy.Lecz bez poznania przyczyny w żaden sposób nie jesteśmy w stanie pomóc psu .Powiem szczerze nie stać mnie na tak drogie leczenie Jeżeli nie pomogą mi ludzie dobrej woli Dziękuję za wsparcie w imieniu FIGO🐾🐾

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Duraj - awatar

  Paweł Duraj

  17.07.19
  17.07.19

  Po wykonaniu tomografi okazało się że nie jest tak strasznie jak podejrzewał lekarz.Figo leczony jest nadal steryda mi jest poprawa.Jednak potrzebna będzie interwencja chirurgiczna jeden z kręgów uciska delikatnie nerwy i z wiekiem psa zwyrodnienie będzie się pogłębiać

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  04.07.19
  04.07.19

  Zdrówka maly wojowniku!!!

  • Paweł Duraj - awatar

   Paweł Duraj - Organizator zbiórki

   11.07.19
   11.07.19

   Dziękujemy

411 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Duraj - awatar

Paweł Duraj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
AnaB - awatar
AnaB
20
Natalia - awatar
Natalia
100
Anna - awatar
Anna
20
Paulina Moskalik - awatar
Paulina Moskalik
30
Marta Brzezicka - awatar
Marta Brzezicka
10
Bydnet - awatar
Bydnet
100
Kamil Roszewski - awatar
Kamil Roszewski
20
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij