Leczenie Figo

411 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Duraj - awatar

Paweł Duraj

Organizator zbiórki

Proszę was o pomoc w leczeniu mojego psiaka Figo.Piesek jest 9 tygodniowym szczeniakiem owczarka niemieckiego który z dnia na dzień przestał chodzić na tylne łapki.Według lekarzy doznał urazu którego nie widać na zdjęciach rtg.Konieczne jest wykonanie dodatkowych badań tomografi i innych, w celu prawidłowego zdiagnozowania choroby i dalszego leczenia psa.W chwili obecnej leczony jest zachowawczo ,podawane są sterydy.Lecz bez poznania przyczyny w żaden sposób nie jesteśmy w stanie pomóc psu .Powiem szczerze nie stać mnie na tak drogie leczenie Jeżeli nie pomogą mi ludzie dobrej woli Dziękuję za wsparcie w imieniu FIGO🐾🐾

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Duraj - awatar

  Paweł Duraj

  17.07.2019
  17.07.2019

  Po wykonaniu tomografi okazało się że nie jest tak strasznie jak podejrzewał lekarz.Figo leczony jest nadal steryda mi jest poprawa.Jednak potrzebna będzie interwencja chirurgiczna jeden z kręgów uciska delikatnie nerwy i z wiekiem psa zwyrodnienie będzie się pogłębiać

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  04.07.2019
  04.07.2019

  Zdrówka maly wojowniku!!!

  • Paweł Duraj - awatar

   Paweł Duraj - Organizator zbiórki

   11.07.2019
   11.07.2019

   Dziękujemy

411 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Duraj - awatar

Paweł Duraj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
AnaB - awatar
AnaB
20
Natalia - awatar
Natalia
100
Anna - awatar
Anna
20
Paulina Moskalik - awatar
Paulina Moskalik
30
Marta Brzezicka - awatar
Marta Brzezicka
10
Bydnet - awatar
Bydnet
100
Kamil Roszewski - awatar
Kamil Roszewski
20
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij