Zbiórka Wsparcie leczenia Kamila - zdjęcie główne

Wsparcie leczenia Kamila

91 603 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 148 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Kubicki - awatar

Jakub Kubicki

Organizator zbiórki

Organizuję zbiórkę dla Kamila, który toczy trudną walkę z niezwykle agresywnym Chłoniakiem Burkitta - nowotworem złośliwym w trzecim stadium, który objawił się najpierw jako guz węzłów chłonnych, by następnie zaatakować inne organy Kamila - trzustkę, śródpiersie i tarczycę. Mimo, że mój brat jest leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie to zauważyłem, że rodzice ponoszą lawinowo rosnące koszty opieki okołomedycznej, specjalistycznego medycznego żywienia - innymi słowami: potrzebę wsparcia mojego brata i rodziców w tym czasie, aby zapewnić Kamilowi wszelką możliwą pomoc, która jest niezbędna aby przezwyciężyć tę ciężką chorobę. 

Kamil Kubicki to szesnastoletni uczeń technikum informatycznego, który jak każdy z nas ma marzenia i plany, które w jego przypadku nagle pokrzyżował nowotwór. Nasz Kamil to cudowny chłopak, harcerz i kochający syn i brat, który musi zmierzyć się z leczeniem onkologicznym utrudniającym normalne funkcjonowanie i rozwój, a przede wszystkim realizację marzeń.  Jeszcze w połowie stycznia nikt z nas nie przewidywał, że na Kamila może tak nagle spaść choroba nowotworowa, która w niecałe trzy tygodnie rozwinie się do stadium zagrażającego życiu.

Podjęta niemalże natychmiast chemioterapia, choć skuteczna w zwalczaniu nowotworów, powoduje poważne skutki uboczne, takie jak osłabienie układu odpornościowego, co wymaga niemalże ciągłego leczenia i zwiększa ryzyko infekcji, uszkodzenie nerek, zaburzenia pracy serca i układu pokarmowego, uszkodzenie słuchu czy w gorszych scenariuszach zaburzenia neurologiczne i bezpłodność. Kamil będzie musiał jeszcze przez długi czas być często hospitalizowany, przyjować kolejne cykle chemioterapii oraz kontynuować naukę w trybie indywidualnym. Musi być pod stałą opieką osób bliskich, gdyż chemioterapia bardzo negatywnie wpływa na jego kondycję fizyczną i samodzielne funkcjonowanie.

Bardzo chcę pomóc Kamilowi wrócić do pełni zdrowia i zminimalizować skutki uboczne leczenia. Niestety na dzień dzisiejszy znajdujemy się na początku tej drogi i cięzko oszacować ile jeszcze pochłonie leczenie, ale każda złotówka, którą wpłacicie, jest nieocenionym wyrazem wsparcia leczenia Kamila oraz rehabilitacji po zakończeniu chemioterapii. 

W imieniu Kamila i rodziców dziękuję z całego serca za każdy przejaw solidarności.

Razem pomóżmy Kamilowi szybko wrócić do pełni sił! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Hubert - awatar

  Hubert

  14.05.2024
  14.05.2024

  Wspieram całym sobą. Jestem z Wami.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2024
  19.04.2024

  Wytrwałości w walce i szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Adam Barszcz - awatar

  Adam Barszcz

  10.04.2024
  10.04.2024

  Trzymajcie sie

 • Martyna Pyclik - awatar

  Martyna Pyclik

  05.04.2024
  05.04.2024

  Kamil trzymamy kciuki,zdrówka !!!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  14.03.2024
  14.03.2024

  Trzymaj się ❤️❤️

91 603 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 148 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Kubicki - awatar

Jakub Kubicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 148

Arl Maj - awatar
Arl Maj
100
Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema w Milanówku - awatar
Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema w Milanówku
2 255
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zenobia z Czarnobyla - awatar
Zenobia z Czarnobyla
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hubert - awatar
Hubert
100
Ewa Pulik - awatar
Ewa Pulik
60
Justa - awatar
Justa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij