Haszczopaszczowe potworki

9 053 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 504 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja HaszczePaszcze KRS 0000800358 

Jesteśmy fundacją zajmującą się pomocą psom północy , zabieramy je  ze schroniska, z ulicy, z łańcucha do domu tymczasowego, gdzie przygotowujemy psa do adopcji. 

Na co potrzebne są pieniądze?

- szczepienia

- ew. leczenie

- sterylizacje/kastracje

- karmę

- tranport psiaków

itp, itd

Pieniądze pieniądzmi, ale szukamy też osob chętnych na bycie domem tymczasowym.

Więcej informacji znajdziecie na fan page FB  Fundacja HaszczePaszcze

https://www.facebook.com/HaszczePaszcze/

Zapraszam do pomocy , udostępniania , wsparcia w jakiejkolwiek postaci , pieniądze to tylko środek , czasem są czasem ich nie ma, a dobrzy ludzie są bezcenni :)


 Liczymy na państwa pomoc i wsparcie w naszych działaniach:)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • HASZCZEPASZCZE - awatar

  HASZCZEPASZCZE

  09.04.2021
  09.04.2021

  Czas przedstawić naszego nowego podopiecznego. Oto Salvey, swoje życie spędzał na łańcuchu, na szczęście znalazły się osoby, którym los Salveya i trójki jego psich przyjaciół nie był obojętny. I tym sposobem trafił pod nasze skrzydła Sekcja Lublin Stowarzyszenia Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt ❤ Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt - Sekcja Krasnystaw ❤ Póki co został zabezpieczony w hoteliku i tu ukłony dla Sylwi z Azoria Domowy Hotel dla Psów , za to że nie wahała się ani chwili i powiedziała "przywoźcie" Potrzebujemy waszego wsparcia, z góry dziękujemy za każdą złotówkę Wpłat można dokonywać przez pomagam.pl lub bezpośrednio na konto : odbiorca HaszczePaszcze, Santander Bank Polska – 49 1090 1043 0000 0001 4334 1622 - tytułem "DAROWIZNA"

Komentarze


 • Paulina Orynycz - awatar

  Paulina Orynycz

  14.10.2020
  14.10.2020

  Dziekuje za pomoc jaka ofiarujecie haszczakom.

  • HASZCZEPASZCZE - awatar

   HASZCZEPASZCZE - Organizator zbiórki

   14.10.2020
   14.10.2020

   dziękujemy za wsparcie :)

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  21.11.2019
  21.11.2019

  Pomagam z donicą❤️

 • Martyna - awatar

  Martyna

  14.11.2019
  14.11.2019

  Pomagamzdoncia ❤️

 • Zuza - awatar

  Zuza

  14.11.2019
  14.11.2019

  Pomagam z Doncią :)

 • Paulina Lewandowska - awatar

  Paulina Lewandowska

  14.11.2019
  14.11.2019

9 053 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 504 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 504

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
115
kwiaty Moniki - awatar
kwiaty Moniki
100
Ewa Aniołek - awatar
Ewa Aniołek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Orynycz - awatar
Paulina Orynycz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij