Zbiórka TYMCZAS u psio-kociej mamy - zdjęcie główne

TYMCZAS u psio-kociej mamy

601 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A-huculinka F-ż - awatar

A-huculinka F-ż

Organizator zbiórki

Dzień dobry wszystkim Darczyńcom i nie tylko. Jestem zwykłym człowiekiem ze zwykłą rodzinką i zwykłym dachem nad głową. Utrzymuję się z renty i pomocy GOPS-u. Bardzo kocham zwierzęta i jest ich u mnie trojka, dwa psiaki i kotek. Stworzyłam u siebie dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt. Jednak nie wszystkie zwierzaki, które mogą  trafić do mnie otrzymują pomoc w postaci karmy i opieki weterynaryjnej ze strony wydającego do mnie na DT. I właśnie w tym celu jest moja zbiórka, czyli na karmę i ewentualną opiekę weterynaryjną. Mile widziana także pomoc rzeczowa w postaci wszelakiej karmy, za którą będziemy razem ze zwierzakami bardzo wdzięczni a także za zaufanie Darczyńców !

Na pierwszych 2 zdjęciach psiak i kocurek, które znalazły już własne domki a ostatnie to moja kotka.

 Mieszkam w sercu Puszczy Niepołomickiej w małym domku na ogrodzonej posesji.

Kontakt ze mną:

[email protected]

Kochani! To nowa sunia która do mnie trafiła. Znaleziona dziś na stacji PKP Szarów.

Sunia jest pod opieką Fundacji DogRescue.

Dzięki Waszej pomocy będę mogła się nią zaopiekować :D , pod zdjęciem link do zdjęć i ogłoszenia

https://www.facebook.com/fortuna.monika/posts/1923295521030547

Te szczenięta zostały znalezione w Kartonie w okolicach jednej z ulic Krakowa, trafiły do mnie i są pod opieką Fundacji Głos Psa.

https://www.facebook.com/Glos.Psa/posts/1292227260881852

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • A-huculinka F-ż - awatar

  A-huculinka F-ż

  10.01.18
  10.01.18

  Kochani Darczyńcy!!! Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu Starsza suczka Mija jest po pierwszym zabiegu usunięcia macicy oraz kilku gruczolaków, na szyjce macicy znaleziono duży guz, którego wycinek będzie wysłany do badań histo-patologicznych. Następnie planowany jest zabieg usunięcia oka, które jest w zaniku. Sunia szuka także nowego domku, ponieważ teraz przebywa w domu tymczasowym, tutaj link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/piesek-CID103-IDqS0IF.html#8f7d8a840d Z całego serca dziękuję Wam za pomoc, dzięki Wam ratujemy kolejne psie istnienie! Pamiętajcie,że dobro wraca! Wszystkiego dobrego dla Was! Proszę o udostępnianie mojej zbiórki, dziękuję raz jeszcze. Poniżej zdjęcia naszej suni

  Zdjęcie aktualizacji 10 912

601 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
A-huculinka F-ż - awatar

A-huculinka F-ż

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

paulina iwan - awatar
paulina iwan
10
Bożena Węcka - awatar
Bożena Węcka
200
Waldemar Tobys - awatar
Waldemar Tobys
50
Wioleta Mierunska - awatar
Wioleta Mierunska
10
Agata Zdancewicz - awatar
Agata Zdancewicz
20
Iwelina Soroko - awatar
Iwelina Soroko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Renata Gaweł - awatar
Renata Gaweł
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Gaweł - awatar
Renata Gaweł
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij