Zbiórka Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

Zbiórka Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

21 971 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kupis - awatar

Sylwia Kupis

Organizator zbiórki

Jestem starsza siostra Marcina. Marcin jest 20-letnim chłopakiem, który do tej pory sam pomagał innym służąc w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu. Teraz sam potrzebuje pomocy . W maju 2018 roku miał wypadek samochodowy, w którym doznał urazu głowy. Zmaga się ze SPASTYCZNOŚCIĄ MIĘŚNI. Aby stanąć na nogi Marcin musi być nieustannie rehabilitowany. Zebrane pieniądze pomogą pokryć koszty leczenia i rehabilitacji neurologicznej. Marcin wraz z rodziną prosi o pomoc w zebraniu pieniędzy. Każda złotówka dla Marcina jest szansą na szybszy powrót do zdrowia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Kupis - awatar

  Sylwia Kupis

  29.11.18
  29.11.18

  Powrót do domu sprawił, że Marcin uzyskał poprawę zdrowia psychicznego. Humor jego automatycznie uległ poprawie jak to mówią : „ NIE MA TO JAK W DOMU ” , ale mimo starań nie jesteśmy w stanie w domowych warunkach zapewnić mu odpowiedniej rehabilitacji. I tu dzięki waszemu wsparciu Marcin 26.11.2018 rozpoczął prywatna rehabilitacje w warszawskim ośrodku MEDI-system Mazowia. Z zebranych pieniążków jesteśmy w stanie opłacić max 2 miesięczny pobyt ze względu na koszty. Jego pobyt wynosi 165zl/doba. Rehabilitacja Marcina oraz lekarstwa to kolejne aspekty wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Cała rodzina , a przede wszystkim Marcin proszą o wsparcie finansowe, aby zapewnić jak najszybszy powrót do zdrowia i sprawność fizyczną.

Komentarze


 • Artur Laskowski - awatar

  Artur Laskowski

  05.02.19
  05.02.19

  Wracaj do nas

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.19
  04.02.19

  Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia !! Powodzenia!!

 • Krystek - awatar

  Krystek

  03.02.19
  03.02.19

  Zdrowia Ziomek !

 • Kamil Karol Piątkowski - awatar

  Kamil Karol Piątkowski

  29.01.19
  29.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.19
  29.01.19

  Edyta i Tomasz

21 971 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 471 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Kupis - awatar

Sylwia Kupis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 471

Strażak - awatar
Strażak
200
Mateusz Dobkowski - awatar
Mateusz Dobkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Future is Now - aukcja charytatywna koszulki AC Milan - awatar
Future is Now - aukcja charytatywna koszulki AC Milan
1 500
Melvit- future is Now - awatar
Melvit- future is Now
20
Artur Laskowski - awatar
Artur Laskowski
271
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta Tarcicka - awatar
Elżbieta Tarcicka
10
Roman Grzyb - awatar
Roman Grzyb
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij