We expose cruelty to animals

1 775 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Please support the collection for the Stopklatka investigations and campaign activities in Poland.

As part of the Stopklatka campaign, we conduct investigations in slaughterhouses, breeding farms and fur farms to show the truth about factory farming. We expose conditions in which animals are kept, violence committed by workers against them and violations of animal protection laws.

We publicize each of our publications on the Internet and in the media, raising public awareness. The results of our previous investigations have shocked the public opinion. The materials have been viewed by several million people.

Our investigations are accompanied by notifications to the police or the prosecutor's office. We demand that breeders or employees be held accountable for violence against animals and violations of the law. Thanks to our actions, there arecurrently ten proceedings pending in courts and prosecutors' offices regarding animal abuse in industrial animal husbandry. In Witkowo 13 people were charged with animal abuse. This is the largest animal abuse case in the history of Poland. Two people were given absolute prison sentences. This is the first prison sentence for animal abuse in a slaughterhouse in Poland. Further court cases are pending against other workers. In the Agryf slaughterhouse case, 12 people are accused, including two veterinarians. We are an auxiliary prosecutor in all cases.

Please support us in this collection! The collected funds will be used for further investigations, publications and court cases. If you help us, millions more will learn the truth about the fate of animals bred, transported and killed for meat or fur.

Stopklatka campaign

International Movement for Animals Viva!

https://stopklatka.org/

https://www.facebook.com/stopklatka.viva

https://www.instagram.com/stopklatka.viva/


mink farm, Pabianice 2020 

fox farm, Stara Dąbrowa 2020 - VIDEO

slaughterhouse, Dobra 2019

Chicken farm, Niedźwiedź 2019

mink farm, Modrzewie 2018

hen farm, Sierakowo 2018 - VIDEO

slaughterhouse, Przechlewo 2017 - VIDEO

slaughterhouse, Szczecin 2017 - VIDEO

slaughterhouse, Witkowo 2016 - VIDEO

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Viva! - awatar

    Fundacja Viva!

    26.09.2022
    26.09.2022

    Update. Investigation 2021.

1 775 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 26

Damian - awatar
Damian
200
Sara - awatar
Sara
5
Damian - awatar
Damian
100
Zofia - awatar
Zofia
50
Lena Grott-Scheiding - awatar
Lena Grott-Scheiding
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przmek P - awatar
Przmek P
20
Agaa - awatar
Agaa
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij