Zbiórka Każdy ma prawo kochać - zdjęcie główne

Każdy ma prawo kochać

9 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Antek Pawlak - awatar

Antek Pawlak

Organizator zbiórki

Dzień dobry,
Pierwszy raz organizuję zbiórkę pieniężną i nawet nie wiem od czego zacząć.
Chciałbym pomóc mojemu przyjacielowi. Od 6 lat jest w związku z kobietą, z którą planuje spędzić resztę swojego życia. Nie każdemu się w życiu układa pomimo starań i niestety nie stać ich na zorganizowanie ślubu z weselem. Na pomoc bliskich też nie mogą liczyć dlatego odkładają ten dzień w nieskończoność,  aż przyjdą lepsze dni..
Ktoś powie, że po co wesele i fajerwerki skoro jeśli się kogoś kocha to nie jest to najważniejsze a ślub można wziąć choćby cywilny i tyle.
Zgadzam się z tym.. wszystko można.. ale czy to oznacza, że trzeba na wszystko machnąć ręką i nie cieszyć się w pełni tym szczególnym dniem, tylko "odbębnić" aby zmienić status na mąż/żona ? Wiem, że zależy im na tym by wyglądało to jak trzeba, dlatego odwlekają z tym już kilka lat, lecz nie zanosi się na zmianę sytuacji.. Prawdę powiedziawszy powoli marzenia i wyobrażenie o pięknym ślubie zaciera rzeczywistość, która brutalnie potrafi niektórym niszczyć wszystko co piękne, bo nie każdy ma kolorowe życie.
Chciałbym im pomóc stąd ta zbiórka..
Nie znam się na organizowaniu wesel ani wszystkich rzeczy z tym związanych.
Wpisałem kwotę 25 tys. i nie wiem czy jest to kwota wygórowana czy za mała.
Wyobrażam sobie, że za tę kwotę powinni opłacić salę, kupić suknię ślubną i garnitur, oraz opłacić orkiestrę i fotografa. Pewnie na zaproszenia też powinno wystarczyć, choć tak na prawdę nie mam pojęcia z jakimi kosztami wiąże się uroczystość zaślubin z weselem.
Nie pisałem imienia mojego przyjaciela ponieważ nikt się nie chwali swoją ciężką sytuacją finansową a On nie należy do ludzi, którzy proszą o pomoc ! Dlatego ja też wolę pozostać anonimowy, bo każdy kto mnie zna, będzie od razu wiedział o kogo chodzi a nie w tym rzecz.
Obiecałem, że mu pomogę i uzbieramy jakoś pieniądze i wyprawimy mu wesele takie na jakie zasługują. Dlatego to ja proszę Was o pomoc !
Jeśli komuś nie będzie szkoda paru złotych aby dorzucić na ten cel, będę wdzięczny.
Wiem, że są inne szczytniejsze cele, ale pomyślałem, że nie zaszkodzi spróbować.. i nawet jeśli nie uzbiera się pełna kwota, to i tak każda suma przybliży ich do tego dnia i odciąży z wydatków związanych ze ślubem.
A myślę, że każda kobieta zasługuje aby ten dzień był wyjątkowy.

Każda wpłacona złotówka ma znaczenie.. małe rzeczy tworzą wielkie.
Każdemu, kto mi pomoże serdecznie dziękuję, nie tylko za pieniądze, ale przede wszystkim za dobre serce i bezinteresowną pomoc.
Zawsze wyobrażam sobie, że każdy jest w stanie pomóc.. wystarczy odmówić sobie np jednego batona albo pizzy czy tortilli i wpłacić 5 - 10 zł .. przy wielu osobach robi się kwota, która tak na prawdę komuś sprawi wielką przyjemność i zdejmie wielkie brzemię z pleców a dla jednostki jest to zaledwie jeden baton mniej.

Pomagajmy jeśli możemy ! Ja oczywiście też coś od siebie dorzucam jeśli tylko mogę, bo wierzę, że karma wraca.


Pozdrawiam i dziękuję !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
9 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Antek Pawlak - awatar

Antek Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij