Zbiórka wegeapka - zdjęcie główne

wegeapka

6 380 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 210 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zostań Wege na 30 dni to rewolucyjna akcja Vivy!

Jej wyjątkowość polega na tym, że uczestnicy (przez 4 lata dołączyło 74tys osób!) nie poprzestają na samej deklaracji wypróbowania diety wegetariańskiej, ale dzięki rejestracji za pomocą adresu emailowego otrzymują codziennie motywujące emaile. W każdej wiadomości znajdują się przepisy, ciekawostki o zwierzętach oraz informacje żywieniowe. Teraz czas wykorzystać telefony komórkowe do dotarcia - z Waszą pomocą - do jeszcze większej liczby osób!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

76% uczestników chce kontynuować dietę wegetariańską!

Program dostarcza kompletnych informacji potrzebnych do wypróbowania diety wegetariańskiej przez miesiąc. Uczestnicy naszej akcji potwierdzają tezę, że wegetarianizmu obawiają się osoby, które nigdy go nie wypróbowały! Z pomocą programu wyeliminowanie z diety produktów zwierzęcych nigdy nie było prostsze. Ostatniego dnia akcji zadajemy uczestnikom pytanie “czy chcą zostać przy diecie wegetariańskiej na dłużej” i ponad 76% z nich odpowiada twierdząco!

Program pozwala mierzyć efekty akcji!

Zostań Wege na 30 dni to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do zachęcania ludzi do wypróbowania diety wegetariańskiej! Pokazy filmów, ulotki, happeningi - wszystkie te aktywności są ważne i Viva je prowadzi ale program ma ogromną przewagę - pozwala nam mierzyć skuteczność promocji diety, sprawdzać co dla osób przechodzących na wegetarianizm jest najważniejsze, co najbardziej zachęca, a co jest największa barierą. Dlatego od dłuższego czasu - jeśli chodzi o działania propagujące wegetarianizm - skupiamy się właśnie na promocji dołączania do programu.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Pozytywna promocja wegetarianizmu - to działa!

Program został opracowany i nazwany w taki sposób żeby “miękko” zachęcał osoby odżywiające się tradycyjnie do wypróbowania diety bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Stąd 30 dni - nawet najmniej postępowi lekarze (których nadal niestety jest wielu) nie zakwestionują możliwości obycia się bez mięsa przez miesiąc. Określenie “Wege” - jest szersze i łatwiejsze do przyjęcia niż “wegetarianizm” czy “weganizm” - nie ustawia poprzeczki za wysoko już na samym wejściu do programu. Już po dołączeniu statystyki pokazują, że większość osób decyduje się na pozostanie przy diecie z programu (de facto wegańskiej) nawet po jego zakończeniu! To działa!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Teraz czas na aplikację!

Wiele osób coraz rzadziej korzysta z emaila i komputera. Zamiast tego używają prawie przez cała dobę telefonu komórkowego. Szczególnie młodsze osoby, a do takich chcemy również docierać - nigdy nie rozstają się z telefonem. Czy to nam się podoba czy nie - łatwiej będzie trafić do młodzieży dzięki aplikacji niż książkom czy filmom. Apkę będziemy reklamować tak jak dotychczasowy program, który okazał się sukcesem - poprzez grafiki i filmy zamieszczane w serwisach społecznościowych.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Aplikacja otworzy nowe możliwości!

Aplikacja będzie wyświetlała motywujące powiadomienia codziennie o wybranej przez użytkownika godzinie. Podobnie jak w dotychczasowej - emailowej wersji - wiadomości będą zawierały: przykładowe jadłospisy, informacje o odżywianiu, ciekawe informacje o zwierzętach, porady i wskazówki dla początkujących. Będzie dostęp do archiwalnych wiadomości oraz kilka nowych funkcjonalności ułatwiających odnajdywania usług i produktów gastronomicznych. Planujemy również… wydłużenie programu o koleje 30 dni - dla zainteresowanych - wielokrotnie zgłaszaliście nam taką potrzebę ;-).

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników!

Zaczynamy od aplikacji na telefony z systemem android, którego używa 81% telefonów w Polsce. Pozostałe osoby niech się nie martwią - przewidujemy pracę nad apką na pozostałe platformy jak tylko skończymy zbiórkę i pracę nad wersją na androida. Chcemy żeby aplikacja była bezpłatna dla użytkowników - dlatego zorganizowaliśmy tę zbiórkę i dlatego prosimy Was o pomoc. Szacujemy, że dzięki aplikacji dotrzemy do dodatkowych 5.000 osób rocznie! Biorąc pod uwagę, że 76% osób chce zostać przy diecie wegetariańskiej po zakończeniu programu to oznacza wiele oszczędzonych zwierzęcych żyć!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Premiera aplikacji - 1go października!

Na ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu - wszystko mamy przygotowane - cała aplikacja jest rozpisana z wykorzystaniem najbardziej atrakcyjnych i skutecznych treści, które opracowaliśmy w dotychczasowym emailowym programie. Jak tylko zbierzemy 10% wartości zbiórki firma z dużym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji zaczyna pracę!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Dlaczego promocja diety bez składników pochodzenia zwierzęcego jest tak ważna?

Tylko likwidując popyt na takie produkty jesteśmy w stanie zapobiec hodowaniu, transportowi i zabijaniu zwierząt “gospodarskich”. Nie ma co liczyć na to, że jakaś służba przypilnuje humanitarnych metod hodowania i zabijania zwierząt (jeśli takie w ogóle istnieją). Nie łudźmy się też, że to hodowcy będą się troszczyć o zwierzęta - pamiętajmy, że kierują się rachunkiem ekonomicznym a nie miłością do zwierząt. Chęć zysku jest w stanie wypaczyć każdą ideę i sprowadzić zwierzęta do roli produktów i maszyn, które na końcu zawsze trafią na rzeź.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Dzięki Wam to się musi udać!

Badania sprzed 10 lat wskazywały, że w Polsce było 1% wegetarian, w 2013r ich liczba wzrosła już do 3,2%! Program Zostań Wege na 30 Dni i i pozostałe działania Fundacji Viva mają w tym olbrzymi udział! Każda osoba pozostająca na diecie wegetariańskiej to w skali jej życia - kilka tysięcy mniej wyhodowanych i zabitych zwierząt! To nowy konsument wegetariańskich produktów, które dzięki coraz większemu zapotrzebowaniu i podaży będą coraz tańsze i bardziej dostępne!

Teraz wszystko zależy od Was - wesprzyjcie zbiórkę jakąkolwiek kwotą i udostępnijcie! Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Viva! - awatar

  Fundacja Viva!

  03.05.2017
  03.05.2017

  Dzięki Wam apka działa i została zainstalowana prawie 10tys razy! Musimy Was poprosić żebyście nam pomogli dokończyć zbiórkę chociaż udostępnieniem ponieważ ponad połowa rachunku za apkę jest jeszcze do zapłacenia ;(
  Jak zakończymy tę zbiórkę będziemy mogli zacząć pracę nad dodawaniem kolejnych funkcjonalności i wersją na iOS!
  Pomóżcie bo warto - aplikacja działa i dzięki niej wiele osób wykluczyło mięso i produkty odzwierzęce ze swojej diety! Każda osoba to setki oszczędzonych zwierzęcych żyć!

  Zdjęcie aktualizacji 4 654

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Adrian Bekker - awatar

  Adrian Bekker

  19.08.2019
  19.08.2019

  Liczę na sukces!

 • Mistrz Motyl - awatar

  Mistrz Motyl

  11.06.2019
  11.06.2019

  Bardzo fajna zbiurka

 • Magdalena Gołębiowska - awatar

  Magdalena Gołębiowska

  25.12.2018
  25.12.2018

  ❤️

 • Artur - awatar

  Artur

  12.03.2018
  12.03.2018

  Trzymam kciuki, zycze wszystkiego najlepszego i pozdrawiam! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2017
  16.07.2017

  wspieram

6 380 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 210 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 210

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia M-k - awatar
Gosia M-k
5
SyHammer - awatar
SyHammer
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bruno - awatar
Bruno
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia Szczepańczyk - awatar
Sylwia Szczepańczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patryk kozioł - awatar
Patryk kozioł
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij