Zbiórka wegeapka - zdjęcie główne

wegeapka

6 295 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać teraz
647 udostępnień

Zostań Wege na 30 dni to rewolucyjna akcja Vivy!

Jej wyjątkowość polega na tym, że uczestnicy (przez 4 lata dołączyło 74tys osób!) nie poprzestają na samej deklaracji wypróbowania diety wegetariańskiej, ale dzięki rejestracji za pomocą adresu emailowego otrzymują codziennie motywujące emaile. W każdej wiadomości znajdują się przepisy, ciekawostki o zwierzętach oraz informacje żywieniowe. Teraz czas wykorzystać telefony komórkowe do dotarcia - z Waszą pomocą - do jeszcze większej liczby osób!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

76% uczestników chce kontynuować dietę wegetariańską!

Program dostarcza kompletnych informacji potrzebnych do wypróbowania diety wegetariańskiej przez miesiąc. Uczestnicy naszej akcji potwierdzają tezę, że wegetarianizmu obawiają się osoby, które nigdy go nie wypróbowały! Z pomocą programu wyeliminowanie z diety produktów zwierzęcych nigdy nie było prostsze. Ostatniego dnia akcji zadajemy uczestnikom pytanie “czy chcą zostać przy diecie wegetariańskiej na dłużej” i ponad 76% z nich odpowiada twierdząco!

Program pozwala mierzyć efekty akcji!

Zostań Wege na 30 dni to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do zachęcania ludzi do wypróbowania diety wegetariańskiej! Pokazy filmów, ulotki, happeningi - wszystkie te aktywności są ważne i Viva je prowadzi ale program ma ogromną przewagę - pozwala nam mierzyć skuteczność promocji diety, sprawdzać co dla osób przechodzących na wegetarianizm jest najważniejsze, co najbardziej zachęca, a co jest największa barierą. Dlatego od dłuższego czasu - jeśli chodzi o działania propagujące wegetarianizm - skupiamy się właśnie na promocji dołączania do programu.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Pozytywna promocja wegetarianizmu - to działa!

Program został opracowany i nazwany w taki sposób żeby “miękko” zachęcał osoby odżywiające się tradycyjnie do wypróbowania diety bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Stąd 30 dni - nawet najmniej postępowi lekarze (których nadal niestety jest wielu) nie zakwestionują możliwości obycia się bez mięsa przez miesiąc. Określenie “Wege” - jest szersze i łatwiejsze do przyjęcia niż “wegetarianizm” czy “weganizm” - nie ustawia poprzeczki za wysoko już na samym wejściu do programu. Już po dołączeniu statystyki pokazują, że większość osób decyduje się na pozostanie przy diecie z programu (de facto wegańskiej) nawet po jego zakończeniu! To działa!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Teraz czas na aplikację!

Wiele osób coraz rzadziej korzysta z emaila i komputera. Zamiast tego używają prawie przez cała dobę telefonu komórkowego. Szczególnie młodsze osoby, a do takich chcemy również docierać - nigdy nie rozstają się z telefonem. Czy to nam się podoba czy nie - łatwiej będzie trafić do młodzieży dzięki aplikacji niż książkom czy filmom. Apkę będziemy reklamować tak jak dotychczasowy program, który okazał się sukcesem - poprzez grafiki i filmy zamieszczane w serwisach społecznościowych.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Aplikacja otworzy nowe możliwości!

Aplikacja będzie wyświetlała motywujące powiadomienia codziennie o wybranej przez użytkownika godzinie. Podobnie jak w dotychczasowej - emailowej wersji - wiadomości będą zawierały: przykładowe jadłospisy, informacje o odżywianiu, ciekawe informacje o zwierzętach, porady i wskazówki dla początkujących. Będzie dostęp do archiwalnych wiadomości oraz kilka nowych funkcjonalności ułatwiających odnajdywania usług i produktów gastronomicznych. Planujemy również… wydłużenie programu o koleje 30 dni - dla zainteresowanych - wielokrotnie zgłaszaliście nam taką potrzebę ;-).

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników!

Zaczynamy od aplikacji na telefony z systemem android, którego używa 81% telefonów w Polsce. Pozostałe osoby niech się nie martwią - przewidujemy pracę nad apką na pozostałe platformy jak tylko skończymy zbiórkę i pracę nad wersją na androida. Chcemy żeby aplikacja była bezpłatna dla użytkowników - dlatego zorganizowaliśmy tę zbiórkę i dlatego prosimy Was o pomoc. Szacujemy, że dzięki aplikacji dotrzemy do dodatkowych 5.000 osób rocznie! Biorąc pod uwagę, że 76% osób chce zostać przy diecie wegetariańskiej po zakończeniu programu to oznacza wiele oszczędzonych zwierzęcych żyć!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Premiera aplikacji - 1go października!

Na ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu - wszystko mamy przygotowane - cała aplikacja jest rozpisana z wykorzystaniem najbardziej atrakcyjnych i skutecznych treści, które opracowaliśmy w dotychczasowym emailowym programie. Jak tylko zbierzemy 10% wartości zbiórki firma z dużym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji zaczyna pracę!

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Dlaczego promocja diety bez składników pochodzenia zwierzęcego jest tak ważna?

Tylko likwidując popyt na takie produkty jesteśmy w stanie zapobiec hodowaniu, transportowi i zabijaniu zwierząt “gospodarskich”. Nie ma co liczyć na to, że jakaś służba przypilnuje humanitarnych metod hodowania i zabijania zwierząt (jeśli takie w ogóle istnieją). Nie łudźmy się też, że to hodowcy będą się troszczyć o zwierzęta - pamiętajmy, że kierują się rachunkiem ekonomicznym a nie miłością do zwierząt. Chęć zysku jest w stanie wypaczyć każdą ideę i sprowadzić zwierzęta do roli produktów i maszyn, które na końcu zawsze trafią na rzeź.

Zdjęcie opisu zbiórki wegeapka

Dzięki Wam to się musi udać!

Badania sprzed 10 lat wskazywały, że w Polsce było 1% wegetarian, w 2013r ich liczba wzrosła już do 3,2%! Program Zostań Wege na 30 Dni i i pozostałe działania Fundacji Viva mają w tym olbrzymi udział! Każda osoba pozostająca na diecie wegetariańskiej to w skali jej życia - kilka tysięcy mniej wyhodowanych i zabitych zwierząt! To nowy konsument wegetariańskich produktów, które dzięki coraz większemu zapotrzebowaniu i podaży będą coraz tańsze i bardziej dostępne!

Teraz wszystko zależy od Was - wesprzyjcie zbiórkę jakąkolwiek kwotą i udostępnijcie! Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Viva! - awatar

  Fundacja Viva!

  03.05.17
  03.05.17

  Dzięki Wam apka działa i została zainstalowana prawie 10tys razy! Musimy Was poprosić żebyście nam pomogli dokończyć zbiórkę chociaż udostępnieniem ponieważ ponad połowa rachunku za apkę jest jeszcze do zapłacenia ;( Jak zakończymy tę zbiórkę będziemy mogli zacząć pracę nad dodawaniem kolejnych funkcjonalności i wersją na iOS! Pomóżcie bo warto - aplikacja działa i dzięki niej wiele osób wykluczyło mięso i produkty odzwierzęce ze swojej diety! Każda osoba to setki oszczędzonych zwierzęcych żyć!

  Zdjęcie aktualności 4 654

Komentarze


 • Adrian Bekker - awatar

  Adrian Bekker

  19.08.19
  19.08.19

  Liczę na sukces!

 • Mistrz Motyl - awatar

  Mistrz Motyl

  11.06.19
  11.06.19

  Bardzo fajna zbiurka

 • Magdalena Gołębiowska - awatar

  Magdalena Gołębiowska

  25.12.18
  25.12.18

  ❤️

 • Artur - awatar

  Artur

  12.03.18
  12.03.18

  Trzymam kciuki, zycze wszystkiego najlepszego i pozdrawiam! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.17
  16.07.17

  wspieram

6 295 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać teraz
647 udostępnień

Wpłaty: 205

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia Szczepańczyk - awatar
Sylwia Szczepańczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patryk kozioł - awatar
Patryk kozioł
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Bekker - awatar
Adrian Bekker
10
Aleksandra Król - awatar
Aleksandra Król
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mistrz Motyl - awatar
Mistrz Motyl
1
Maja - awatar
Maja
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij