Zbiórka Pomóżmy koledze odbudować dom . - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy koledze odbudować dom .

Zbiórka Pomóżmy koledze odbudować dom . - zdjęcie główne

Pomóżmy koledze odbudować dom .

16 485 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz
 
Mag Da - awatar

Mag Da

Organizator zbiórki


♥POMÓŻMY KOLEDZE ODBUDOWAĆ DOM ♥

Kochani , w nocy z 5/6 września 2019 roku w miejscowości Węgorza ( zachodniopomorskie, gm. Osina) spłonął dom, w którym mieszkała rodzina z trójką małych dzieci. Dzięki pomocy dobrych ludzi rodzina znalazła dach nad głową oraz mnóstwo rzeczy potrzebnych im do dalszego funkcjonowania.

Dom ten należał do naszego kolegi , który z dobroci serca użyczył go owej rodzinie , żeby mogli zamieszkać. On sam w tym czasie przebywał za granicą. Niestety los sprawił, że po powrocie (który musiał przyspieszyć) nie miał już do czego wracać.  Dom spłonął doszczętnie,  budynek nadaje sie do kapitalnego remontu, jednak koszty przerastają wszystko. Niewiele rzeczy dało  się uratować. Zachęcamy  firmy budowlane i sklepy z materiałami budowlanymi, które zechciałyby pomóc, do udzielenia pomocy i podarowania choćby części materiałów do odbudowy domu naszego kolegi. 

Ciężko opisać to co się stało słowami, ale nie zostawimy go samego z tym wszystkim. Jeśli chcecie pomóc naszemu koledze  odbudować dom tak naprawdę od podstaw, wystraczy   kilka kliknięć, kwoty wpłat są dowolne. Każda złotówka jest cenna. Będziemy wdzięczni z całego serca. 

Przyjaciele 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
16 485 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz
 
Mag Da - awatar

Mag Da

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
AUTO GAZ KIKORZE - awatar
AUTO GAZ KIKORZE
746
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sołectwo Czermnica - awatar
Sołectwo Czermnica
655
Paulina - awatar
Paulina
100
Mieszkańcy Świerczewa - awatar
Mieszkańcy Świerczewa
260
Andżelika Nizio - awatar
Andżelika Nizio
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
SOŁECTWO KOŚCIUSZKI - awatar
SOŁECTWO KOŚCIUSZKI
1 370
Monika - awatar
Monika
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij