Zbiórka zakup aparatów słuchowych - zdjęcie główne

zakup aparatów słuchowych

3 260 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bień - awatar

Anna Bień

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Jestem mamą Weroniki. Ktoś może pomyśleć że przecież to ładna, duża i zdrowa dziewczyna i wierzcie mi chciałabym aby tak było! Weronika ma za sobą długą historię chorób. Urodziła się jako wcześniak z zapaleniem płuc,niedomykalnością zastawki płucnej ,zwężonym pniem tętnicy płucnej, ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej, przetrwałym przewodem botalla, trombocytopenią. W wieku 3 mcy przeszła operację oka w Centrum Zdrowia Dziecka.W wieku 10 mcy trafiła do DSK w Lublinie z ponownym zapaleniem płuc , wyszła z diagnozą astma. Sytuacja pobytów w szpitalu z powodu duszności powtarzała się systematycznie przez 6 lat.Gdy miała 2 latka stwierdzono u niej niedosłuch obustronny, a sterydy które brała, wszystkie antybiotyki i leki doprowadziły do tego że w chwili obecnej niedosłuch wynosi 80-100 dB, jest to niedosłuch głęboki. Weronika przeszła jeszcze kilka operacji oczu w Lublinie oraz Białymstoku lecz niestety jest dziewczyną słabowidzącą jednooczną. Bagaż chorób Weroniki powiększył się jeszcze o uszkodzenie centralnego układu nerwowego, stany padaczkowe, upośledzenie w stopniu lekkim. Nie jest nam łatwo z tym wszystkim ale tu przecież chodzi o jej życie, zdrowie, szczęście... Dlatego bardzo Was wszystkich proszę o pomoc w zakupie aparatów dla niej, gdyż bez nich nie jest w stanie funkcjonować .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Bień - awatar

  Anna Bień

  27.02.2023
  27.02.2023

  Przedstawiam zamówienie na aparaty słuchowe z dnia 27.02.2023 roku dla Weroniki . Kwota do dopłaty to 16400.

  Zdjęcie aktualizacji 114 228

3 260 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bień - awatar

Anna Bień

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Dawid - awatar
Dawid
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij