Zbiórka Weronika vs. Chłoniak Hodgkina - miniaturka zdjęcia

Weronika vs. Chłoniak Hodgkina Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Weronika vs. Chłoniak Hodgkina - zdjęcie główne

Weronika vs. Chłoniak Hodgkina

32 245 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 700 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Kukliński - awatar

Artur Kukliński

Organizator zbiórki

UDAŁO SIĘ, cel został osiągnięty! Dziękujemy bardzo za wsparcie! Kwota przerosła nasze oczekiwania, teraz na pewno się uda. Weronika jest już spokojna, dostała ogromny zastrzyk pozytywnej energii i jest gotowa do walki z chorobą. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!!!!!!

____________________________________________________________________________

Cześć, jestem Artur. Organizuję zbiórkę pieniędzy dla mojej ukochanej partnerki Weroniki (23 lata), u której stwierdzono chłoniaka Hodgkina. 3 lata temu przeszła operację usunięcia nowotworu jelita, który na szczęście okazał się niezłośliwy. Wróciła do zdrowia i wydawało nam się, że najgorsze już za nami. 4 tygodnie temu zaczął doskwierać jej ból w klatce piersiowej, co na początku uznaliśmy za nadwyrężenie po zabawie z psem. Ból postępował z dnia na dzień, a 2 tygodnie temu był już tak silny, że zdecydowaliśmy się pojechać do szpitala. Biorąc pod uwagę wcześniejsze historie zdrowotne, zlecono wykonanie zdjęcia RTG klatki piersiowej. Na zdjęciu można było zaobserwować białe plamki, które miały być guzkami w płucach. Przez kolejne 2 tygodnie odbywały się rozszerzone badania, podczas których wykryto niepokojąco powiększony węzeł chłonny. Po wycięciu węzła chłonnego znajdującego się nad obojczykiem, cierpliwie czekaliśmy na wyniki histopatologiczne. 17 września otrzymaliśmy oficjalną diagnozę - chłoniak Hodgkina, ziarnica złośliwa. Jest to choroba, która atakuje układ chłonny i wymaga leczenia chemioterapią oraz radioterapią. Weronika musiała zrezygnować ze świeżo otrzymanej pracy, na której bardzo jej zależało. Ponadto została zmuszona zawiesić studia, na ostatni rok przed obroną pracy magisterskiej. Obecnie zbiera siły na walkę z chorobą. W wyniki silnego wpływu chemii na organizm istnieje ryzyko, że Weronika straci możliwość posiadania własnych dzieci. Zaleceniem lekarza było zabezpieczenie komórek jajowych. Jest to kosztowny zabieg, który wymaga natychmiastowych działań, gdyż pierwsza chemioterapia ma się odbyć już 7 października. Na chwilę obecną ciężko stwierdzić jak długo będzie przebiegała terapia. Kwota, którą zbieramy ma zabezpieczyć wydatki na: leki, które trzeba aplikować przed zabiegiem pobrania komórek jajowych, zabieg i hibernacja komórek jajowych, perukę, wizyty lekarskie ( na ten moment ilość wizyt jest trudna do oszacowania), terapię u psychologa. Każdy grosz się liczy. Dziękuję za pomoc w imieniu Weroniki i jej najbliższych. Głęboko wierzymy, że Weronika zwalczy chorobę i wróci do realizacji swoich planów życiowych. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jarek - awatar

  Jarek

  20.02.2023
  20.02.2023

  Odpowiedzią na wszystkie problemy z rakiem jest niezwykle skuteczny preparat, który usuwa przyczynę raka za każdym razem w taki sam sposób u każdego. Preparatem tym jest LAMININE który za pomocą FGF-2 aktywnego czynnika wzrostu fibroblastów pobudza komórki macierzyste, które usuwają przyczynę czyli wadliwie dzielące się komórki kancerogenne. Proszę potraktować to poważnie gdyż jest to potężne i niezwykle skuteczne narzędzie do zwalczania każdego rodzaju raka nawet tak trudnych do zwalczania jak rak płuc i glejaki ( nawet guzy wielkości grejpfruta w głowie) całkowite usunięcie w 8-12 m-cy w zależności od intensywności kuracji. W razie pytań proszę pisać na maila: [email protected] Pozdrawiam Jarek

 • Adrianna Iwaszko - awatar

  Adrianna Iwaszko

  25.10.2019
  25.10.2019

  Kochani! Wszystko będzie dobrze, przeszłam DOKŁADNIE to samo, 2 lata temu. Zbierałam tutaj na pomagam na InVitro przed leczeniem Chłoniaka Hodgkina. Jestem już prawie 2 lata po leczeniu. W razie pytań służę pomocą. Jestem z Wami, wszystko będzie dobrze!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.2019
  22.09.2019

  Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i dalsze rozwijanie pasji😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2019
  21.09.2019

  Powodzenia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2019
  21.09.2019

  Dużo zdrowia !!!

32 245 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 700 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Kukliński - awatar

Artur Kukliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 700

Jarek - awatar
Jarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
MARR - awatar
MARR
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adrianna Iwaszko - awatar
Adrianna Iwaszko
20
Aneta Rosinska - awatar
Aneta Rosinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Krzefil - awatar
Krzefil
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij