Zbiórka Pomóżcie nam Pomagać :) - zdjęcie główne

Pomóżcie nam Pomagać :)

183 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kuba Kmiecik - awatar

Kuba Kmiecik

Organizator zbiórki


Kuba, Michał i Krzysiek to imiona wesołych studentów pedagogiki SGGW w Warszawie. Oprócz tego, że łączy nas przyjaźń, mamy wspólny cel. Zaczęło się niewinnie… Pewnego dnia będąc zmęczonymi prozą i monotonią codzienności, wpadliśmy na genialny pomysł. Postanowiliśmy zrobić zbiórkę Mikołajkową dla dzieci z Domu Dziecka.

Jadąc na miejsce z prezentami, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, bo była to nasza pierwsza akcja. Na miejscu wszyscy przywitali nas ciepło oraz byli bardzo szczęśliwi. Poznaliśmy historie dzieci i to sprawiło, że zaczęliśmy się zastanawiać nad założeniem Fundacji.

Do tego potrzebujemy Państwa pomocy!


Fundacja Wesołego Carlosa dążyć będzie do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.

Będziemy pomagać dzieciom, które doświadczyły przemocy, zostały osierocone czy porzucone, po to by poznały swoje prawa, uwierzyły w siebie i cieszyły się życiem.

 

Celami naszej Fundacji będą:

- Organizowanie i wspieranie dotychczasowej działalności dydaktycznej,
 wychowawczej i opiekuńczej.
 - Stwarzanie optymalnych warunków do rozwoju form kształcenia dzieci
 i młodzieży, rozwijania zainteresowań, krzewienia kultury i sportu.
 - Popularyzowanie wszelkich form rekreacji i wypoczynku,
 - Udzielanie pomocy socjalnej dla usamodzielniających się
 wychowanków Domów Dziecka
 - Wspierania finansowego potrzeb związanych z utrzymywaniem
 budynku Domu Dziecka w dobrym stanie / remonty, przebudowy itp.
 inwestycje prowadzone na całym terenie Domu Dziecka/.

Fundacja będzie realizować swoje cele poprzez:

- Prowadzenie działalności oświatowej, wydawniczej, kulturalnej, sportowej i turystycznej .
 - Współpracę z innymi fundacjami, organizacjami i instytucjami krajowymi i zagranicznymi          realizującymi podobne cele.
 - Wspieranie działalności innych osób prawnych oraz fizycznych, których działalność jest zbieżna z celami Fundacji.


Naszymi podstawowymi wydatkami na założenie Fundacji są:

- wpisanie Fundacji do rejestru KRS,

- sporządzenie aktu fundacyjnego u notariusza,

- księgowość Fundacji,

- stworzenie strony internetowej Fundacji,

- materiały promocyjne naszej Fundacji,

- fundusz założycielski.Jesteśmy w pełni przygotowani do prowadzenia Fundacji (spotkania z prawnikami oraz przedstawicielami NGO, gotowy statut fundacji, plan dzialania), mamy zapał, chęć niesienia pomocy wychowankom Domów Dziecka.


W związku z tym zwracamy się do Państwa o pomoc. Każdy wplacona zlotowka sprawi, że będziemy bliżej upragnionego celu!
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2017
  20.02.2017

  Jestem pod wrażeniem determinacji życzę powodzenia

  • Kuba Kmiecik - awatar

   Kuba Kmiecik - Organizator zbiórki

   20.02.2017
   20.02.2017

   Dziękujemy bardzo ;)

183 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kuba Kmiecik - awatar

Kuba Kmiecik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Agata - awatar
Agata
5
Karolina Kurzyńska - awatar
Karolina Kurzyńska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina Kowalczyk - awatar
Karolina Kowalczyk
10
WSPARCIE - awatar
WSPARCIE
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
95
Wiktoria Zbroch - awatar
Wiktoria Zbroch
5
:))) - awatar
:)))
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij