Zbiórka Pomoc dla Pawła Bernasia - zdjęcie główne

Pomoc dla Pawła Bernasia

8 571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wittek - awatar

Kasia Wittek

Organizator zbiórki

Witam po rozmowie z naszym  Kolegą Pawłem postanowiliśmy utworzyć zbiórkę pieniędzy na jego leczenie i walkę z nowotworem . 

Paweł ma 35 lat jest ojcem 6-miesięcznej Liliany.  W ubiegłym roku usłyszał diagnozę rak wątrobokomórkowy oraz rak dróg żółciowych. Minęło parę miesięcy od operacji wycięcia guza i częściowej resekcji wątroby. Niestety choroba znów dała o sobie znać i wczoraj odbyła się kolejna operacja. Ze względu na to ze jest to rzadka kombinacja nowotworów, leczenia w Polsce jest bardzo ograniczone. 

Nadzieją dla Pawła są terapie za granicą, wiążą się one niestety z ogromnymi kosztami. Dlatego prosimy o wsparcie dla Pawła. 

Prosimy o wpłaty na konto fundacji. Proszę pamiętać o dopisku w tytule :" Bernaś,11271"

Za każdą pomoc nawet najmniejsza dziękujemy w imieniu Pawła. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Wittek - awatar

  Kasia Wittek

  13.01.2020
  13.01.2020

  Witajcie
  Na wstępie chciałabym bardzo podziękować za okazaną pomoc w zbiórce.
  Jednak nie mam dobrych wieści Paweł jest po kolejnej operacji usunięcia guza . W domu czeka na niego Żona i Córeczka które są dla Niego ogromną motywacja do walki i bardzo Go potrzebują.
  Jesli chcesz pomóc Pawłowi wpłać chociaż najniższą kwotę która będzie Ich zbliżać do zwycięstwa z chorobą. Mile widziane również udostępnienie informacji o zbiórce.
  Z góry dziękuję ❤

Komentarze


 • Bożydar - awatar

  Bożydar

  08.07.2021
  08.07.2021

  Zdrowia

 • Roman Rybak - awatar

  Roman Rybak

  19.09.2020
  19.09.2020

  Polo powrotu do zdrowia zycze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.2020
  29.06.2020

  Nie poddawaj się !!

 • Monika Michlik - awatar

  Monika Michlik

  07.03.2020
  07.03.2020

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.2020
  22.02.2020

  💕💔

8 571 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Wittek - awatar

Kasia Wittek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 179

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Bożydar - awatar
Bożydar
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Dukiewicz - awatar
Paweł Dukiewicz
20
Witak - awatar
Witak
50
Jacek - awatar
Jacek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Fabian W - awatar
Fabian W
100
Roman Rybak - awatar
Roman Rybak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij