Zbiórka Pomoc po pożarze - Waplewo Wlk. - zdjęcie główne

Pomoc po pożarze - Waplewo Wlk.

22 623 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Łukasz Merchut - awatar

Łukasz Merchut

Organizator zbiórki

Pożar zabrał im dobytek życia

Ciężko jest prosić o pomoc, w tak trudnej dla naszych znajomych, ale jest to jedyna nadzieja jaka nam została. 22 lutego 2021 r. ok. godziny 4.45 wydarzyła się tragedia, która zabrała dach nad głową naszym znajomym i sąsiadom. Państwo Iwona, Krzysztof i 10 letni syn Szymon, mieszkali w bliźniaku, w którym wybuch pożar. 

Na szczęście dzięki szybkiej reakcji rodzina udała się ewakuować, zanim ogień rozprzestrzenił się na cały budynek. Jedno jest pewne, dom nadaje się jedynie do gruntownego remontu.

 Niewyobrażalnie trudno jest patrzeć na to, jak nasi znajomi stracili cały dobytek swojego życia, w jednej minucie. Nigdy o nic nikogo nie prosili,  przeciwnie- zawsze to oni okazywali nam wsparcie i pomoc. 

Teraz czas na nas.

My, jako społeczność dołóżmy  wszelkich starań, aby pomóc im odbudować wyremontować to co stracili, jednak nie jesteśmy w stanie zrobić tego sami. 

W imieniu rodziny i znajomych pragniemy zwrócić się z prośbą o pomoc do ludzi dobrej woli. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, w okresie przed Świętami Wielkiejnocy, uda nam się podarować im uśmiech i dać szansę na odbudowanie tego co stracili. 

Potrzebne jest wszystko. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sasha - awatar

    Sasha

    22.02.21
    22.02.21

    Trzymajcie się!

22 623 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby w ciągu 8 dni.
Wpłać teraz
 
Łukasz Merchut - awatar

Łukasz Merchut

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 122

M.H. JABŁOŃSCY - awatar
M.H. JABŁOŃSCY
100
Stan - awatar
Stan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonim - awatar
Anonim
140
Leszek - awatar
Leszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
S.Remlein - awatar
S.Remlein
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij