Zbiórka Pomóż mi rozwijać moją pasję 😉 - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi rozwijać moją pasję 😉 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi rozwijać moją pasję 😉 - zdjęcie główne

Pomóż mi rozwijać moją pasję 😉

5 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Kowalewski - awatar

Dominik Kowalewski

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Dominik Kowalewski i mam 25 lat. 

Od czego tu zacząć 😉 Jestem amatorskim muzykiem gram na pianinie i na gitarze i śpiewam. Ale od czego się to zaczęło ? W zasadzie od małego dziecka bylem mocno związany z muzyką niestety w domu nie było zbytnio pieniędzy a na pewno nie na to żeby rodzice mogli mi kupić gitarę a pianino to już w ogóle zresztą sam tak naprawdę nie wiedziałem że kiedyś będę grał. Pierwszą gitarę(która jest ze mną do dzosiaj) kupiłem dopiero w szkole średniej za swoje zarobione pieniądze, i wtedy zaczęła się moja przygoda na poważnie z muzyką. Bardzo szybko nauczyłem się grać na niej i równocześnie w tym samym czasie zacząłem grać na klawiszach na których też wcześniej wcześniej nigdy nie grałem. Wszystko było na dobrej drodze ale kiedy skończyłem szkołę zaczęło sie powoli dorosłe życie praca, wyjazd za granice za zarobkiem,wieczne przeprowadzki, nie miałem już czasu żeby ćwiczyć po za tym nie miałem już na czym bo pianino które miałem było pożyczone od koleżanki a na własne nie było mnie stać więc została mi tylko wierna gitara która przeszła ze mną wiele. I tak moje życie które wcześniej nie istniało bez muzyki tak zmieniło się do tego stopnia że gitara była w moich rękach może raz na 2 miesiące. Po za tym straciłem wiarę w siebie nie miałem pomysłu na własną twórczość. I tak trwało to dość długo. Dopiero jakiś rok temu kiedy wróciłem na stare śmieci powiedziałem sobie dość ! Jeżeli mam robić to co kocham to teraz bo życie mi ucieknie i będę kiedyś sobie pluł w brodę że zaprzepaściłem swoje możliwości ! 

Aktualnie mam sporo pomysłów na własną twórczość brakuje mi tylko zaplecza (mikrofon, mikser, klawisze itp)

Nie wiem czy mam talent i czy to co robię faktycznie ma jakiś sens ale kocham grać śpiewać i staram się zarażać swoją pasją innych 😉


Poniżej dołączam namiastkę swoich możliwości chociaż wszystkie nagrania są sprzed kilku lat więc teraz mój głos jest trochę inny😉


Tutaj wokal 


https://ising.pl/nagranie/dg948o0dsd1,Marcelina-Karmelove_feat_Piotr_Rogucki


https://ising.pl/nagranie/d4dg80gkmp1,Kasia_Kowalska-Spowiedz


https://ising.pl/nagranie/ctrpuj1mj91,Myslovitz-Szklany_Czlowiek


A tutaj moje umiejętności po roku grania na klawiszach 😉


https://youtu.be/do5eI3KB_jI


Mam nadzieję że ktoś pomoże mi w realizacji swoich marzeń 😉 Dziękuję wszystkich którzy odwiedzili mój post. będę wdzięczny za każdą wpłatę !


Bless ! ❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Kowalewski - awatar

Dominik Kowalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Międzyrzeczanka - awatar
Międzyrzeczanka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij