Zbiórka Wywalmy z Hani Endozmorę - zdjęcie główne

Wywalmy z Hani Endozmorę

63 650 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 500 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Burba - awatar

Piotr Burba

Organizator zbiórki

Cześć, 

jestem Piotr, szczęśliwie żonaty z moją kochaną Hanią - tancerką, dj'ką i matką dwóch kocich słodziaków.  W styczniu tego roku Hania usłyszała diagnozę, która przewróciła nasze życie do góry nogami. Zaawansowana endometrioza , która doprowadziła do powstania poważnych zmian w jej organizmie.

link do historii Hani która może zmienić twoje życie, a pod spodem wersja skrócona https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02kR4oZ9L2pvoGk1LRgmLQpVRxwW3YYiS87JwKAfE2buD6AutFieEbrvFwRqdLnbqal&id=1030184078

Minione tygodnie wypełnione były licznymi konsultacjami i badaniami. Na rezonans magnetyczny miednicy udaliśmy się aż do Wrocławia, gdyż tylko tam sporządza się specjalistyczny opis badania z protokołem dla endometriozy. Oczywiście wszystko prywatnie. Tylko w ostatnim miesiącu sam etap diagnostyki kosztował nas ponad 5 tysięcy zł. A to dopiero początek. Przed Hanią jeszcze kolejne badania, mające na celu sprawdzenie czy endometrium nie rozprzestrzeniło się w dalszych zakamarkach jej organizmu.

Badania potwierdziły  zaawansowane stadium endometriozy, która przez lata narobiła sporo szkód w organizmie. Liczne ogniska endometriozy rozprzestrzenione w obrębie miednicy mniejszej, pozlepiane organy, większe i mniejsze guzki. Najpoważniejsza okazała się zmiana w jelicie grubym - guz zwężający światło jelita o ok. 80-90% (dane z MR miednicy). Ta konkretna zmiana jest w tej chwili najbardziej niebezpieczna, w dłuższym czasie zagrażająca nawet Hani życiu. Operacja jest zatem nieunikniona. Lekarze doradzają by odbyła się najpóźniej do końca tego roku. Czas ma dla nas szczególne znaczenie również w kontekście powiększenia w przyszłości naszej rodzinki.

Leczenie endometriozy w publicznej ochronie zdrowia prawie nie istnieje. Specjalistów jest bardzo niewielu. Na NFZ można BEZPIECZNIE operować się w zaledwie dwóch miejscach w Polsce (w tym w szpitalu w Redłowie, ale tam trzeba czekać w kolejce ponad rok, ze względu na ogromną liczbę oczekujących pacjentek). Pozostają dwie prywatne kliniki - w Warszawie i we Wrocławiu. 

Tylko zoperowanie wszystkich ognisk endometriozy zatrzyma dalszy rozwój choroby, pozwoli żyć dalej bez cierpienia i z nadzieją na posiadanie dzieci.

Operacja, która czeka Hanię jest niebezpieczna (zwłaszcza w przypadku resekcji jelita), długa i skomplikowana. Żeby uniknąć dalszego rozprzestrzeniania się endometriozy, należy usunąć wszystkie powstałe zmiany. Ze względu na duże ryzyko powikłań i zrostów zaleca się by wszystko odbyło się w ramach JEDNEJ operacji. Szacowany czas zabiegu w tym przypadku to ok. 8 godzin. Koszt operacji prywatnej to z kolei ok. 50 tys złoty. Do tego dochodzą koszty badań, leczenia przed i pooperacyjnego oraz koszty poboczne - dojazdy, noclegi itd. 

POMOŻECIE?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2023
  27.03.2023

  Here with you guys! ❤️

 • Karolina Kreft - awatar

  Karolina Kreft

  23.03.2023
  23.03.2023

  Haniu, życzę Tobie dużo zdrówka i siły ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2023
  22.03.2023

  Zdrówka Haniu! Będzie dobrze :)

 • Maciej Zakrzewski - awatar

  Maciej Zakrzewski

  22.03.2023
  22.03.2023

  Powodzenia.

 • Piotrek - awatar

  Piotrek

  22.03.2023
  22.03.2023

  Trzymam kciuki, będzie dobrze

63 650 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 500 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Burba - awatar

Piotr Burba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 500

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotrek - awatar
Piotrek
100
Marta i Maciej - awatar
Marta i Maciej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Kreft - awatar
Karolina Kreft
100
Anit - awatar
Anit
50
Scully - awatar
Scully
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij