Zbiórka Miłość do zwierząt. - zdjęcie główne

Miłość do zwierząt.

10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Madej - awatar

Marzena Madej

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie. Potrzebna nam wasza pomoc, bo wiem że razem możemy więcej. Z mężem prowadzimy hobbystyczną hodowle zwierząt. Tam gdzie ludzie po prostu ich już nie chcieli odkupywaliśmy je. Mianowicie w ten sposób zrodziła się ta miłość miedzy człowiekiem a zwierzęciem. Zaczęła się ona pewnie z 6 lat temu gdy kupiliśmy owce od starszej schorowanej Pani, która nie mogła sie już nimi opiekowac. Stworzyliśmy im nowy dom i przywruciliśmy chęć do życia.

Chcieliśmy również mieć jakieś piękne ptaki, które pocieszą oko. I tak staliśmy się właścicielami kolejnych gatunków pawi królewskich. Dla których zbudowaliśmy osobne pomieszczenie bo jak wiadomo nie wszystkie zwierzęta mogą razem przebywać. Nie chcieliśmy żadnych bujek pomiędzy różnymi gatunkami. Pewnego dnia siedząc przeglądając ogłoszenia napotkalismy daniele. Daniele ? Czemu nie ! I od tak kupilismy kolejne fantastyczne zwierzęta. Mimo że jest to raczej zwierze dzikie da się oswoić i przelać troszke swojej miłości odwzajemniając ją. Przychodzą jedzą z ręki, nawet samiec Stefan ( bo tak ma na imie ) prezentuje swoje piekne poroże do obiektywu kamery. 

Któregos dnia nawet gościliśmy łabędzia , pewnie nie miał siły i przyleciał się napić i coś zjeść.  Widać go z tyłu za Danielem. 

A tutaj poszedł sie przejsc i zajrzeć do stawku. Niestety nie zagościł długo i odleciał.

Strusie w prawdzie nie latają ;) ale mogliśmy je kupić od pewnego Pana z pod Wrocławia. I przywitać je w naszym ,,zwierzyńcu,, .

Tak się pięknie prezentują. 

Nie ma u nas zwierząt ,,mniej czy bardziej lubianych ,, wszystkim staramy się pomóc jak umiemy. Walczymy o każde życie do końca. 

I zawsze się to udaje . 

Kolejne piękne kaczusie które zawitały do nas w tym roku. Po kilu tygodniowych pracach , które pozwoliły nam w jakiejś części odwzorować ich środowisko naturalne. 

 Razem z mężem doszliśmy do wniosku że jak jest tyle zwierząt trzeba pomyśleć też o naszej ziemi , o uprawach w których tak ważną rolę odgrywają pszczoły. 

I tak próbujemy założyć pasiekę. Mimo wszystko te malutkie istotki wcale nie są takie złe i da się je lubić. Są grzeczne nie żądlą, tylko trzeba mieć serce  nawet do nich. 

Niedawno temu bo w maju przywitalismy nowego członka rodziny. 

Więc nasz budżet jest ograniczony. Chcieliśmy państwa prosić o pomoc. O pomoc której potrzebują te zwierzęta. Gdzie nie mają co jeść, lub żyją w złych warunkach. W warunkach gdzie są obojętne dla ludzi. Chcemy rozbudować swoje gospodarstwo i kupić jeszcze jakieś zwierzątka. Zapewnić im ostoję spokoju. Liczy sie dla nas każda złotówka - bo wiem że razem możemy bardzo dużo. Bez państwa się to nie uda. ;) Pozdrawiamy wszystkich tych którzy doszli do końca tekstu i poświęcili nam troszkę czasu na moją lekturę. Proszę również wszystkich dobrych ludzi o udostępnienie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Madej - awatar

Marzena Madej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij