Laura Grzybołowska
Dziękuję kochani za zebranie pełnej kwoty! Jesteście niesamowici!!!!
Yoshi zaczął już terapie i ma się coraz lepiej


Yoshi to 5 letni kotek zawsze bardzo energiczny i pełen miłości, niestety ostatnio zaczęły sie u niego problemy zdrowotne a po wielu bardzo kosztownych badaniach zapadł wyrok -FIP
. Koszt takiego leczenia wacha się od 5 do nawet 8 tysięcy zł i trwa trzy miesiące.
Proszę o pomoc w ratowaniu mu życia, każda wpłata to dla mnie ogromna pomoc.
Po leczeniu koty wracają do pełnego zdrowia, jeśli uda się sfinansować leczenie, po chorobie nie bedzie już śladu a Yoshi znowu będzie mógł cieszyć się z zabawy i wspólnego przytulania.
Dziękuję kochani za zebranie pełnej kwoty! Jesteście niesamowici!!!!
Yoshi zaczął już terapie i ma się coraz lepiej

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Kocur musi być
Jak wyleczy FIPa to dam mu HIVa
Porucznik
W imieinu całego garnizonu przekazuję tą skromną kwotę
Mariia Zubra
Zdrówka kotkowi ❤️🔥
Janek
Zdrowia dla kotka!
scifun
scifun