
Kochani, nasza sytuacja jest po prostu tragiczna. Nie mamy już środków nawet na zakup karmy dla zwierząt.

Nigdy się nie spodziewałyśmy się, że nadejdzie taka chwila, że nie będziemy miały czym nakarmić naszych podopiecznych. Obecnie kończą się wszystkie nasze zapasy i zawisło nad nami widmo pustych misek. Zawsze miałyśmy ciężko, ale nigdy jeszcze nie musiałyśmy się bać o to, że nasze zwierzęta bedą głodne.

Z całego serca prosimy Was o wsparcie tej zbiórki. Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na zakup puszek dla psiaków będących pod opieką Fundacji.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!