Zbiórka Ratujmy maleństwo - zdjęcie główne

Ratujmy maleństwo

605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Fundacja Pomocy Zwierzętom Vita Canis nigdy nie odmawia. Prowadzi Schronisko dla Zwierzą w Sokółce, do którego trafiają zwierzęta porzucone, skrzywdzone i chore. Sterylizuje, choć od miasta otrzymało 1000 zł na ten cel...W tym roku przyjeło już ponad 70 szczeniaków, o każdego walczy, bo każde życie jest cenne.

Mały czochratek, nie miał łatwego życia...od maleńkości poznał smak schroniska, na szczęście trafił tam ze swoją mamą, Ranii. Rezolutny, odważny, pierwszy do człowieka, do momentu kiedy jego brzuszek, mimo odrobaczania, nie zaczął nienaturalnie wyglądać. Dzięki szybkiej reakcji, mały trafił do kliniki, gdzie weterynarze zdiagnozowali u niego krew w brzuszku. Szczeniaczek przeszedł operację, rokowania są ostrożne, ale my wierzymy, że się uda, że maluch wygra kolejną walkę. 

Faktura za leczenie z pewnością nie będzie mała, a zwierzaków wciąż przybywa :( choćby wczoraj - kilkudniowe kocie maleństwo porzucone na skraju drogi. 

Bardzo prosimy o pomoc :)  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Katarzyna Schulz - awatar
Katarzyna Schulz
100
Edyta K. - awatar
Edyta K.
20
ka pe - awatar
ka pe
50
Dominika - awatar
Dominika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewelina i Marcin Gobiec - awatar
Ewelina i Marcin Gobiec
20
Kinga - awatar
Kinga
5
Piotr Zieleziński - awatar
Piotr Zieleziński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paula - awatar
Paula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij