
Witajcie, jestem Tomasz.
Mieszkam w Warszawie, interesuje się polskimi pojazdami od lat, poza tym moją pasją są starocie i PRL. Chciałbym rozwijać to co kocham. Posiadam obecnie m.in. dosyć znanego na zlotach Rometa Oriona z 1982 roku. Celem zrzutki jest zakup i renowacja z myślą o zastąpieniu poczciwego Rometa zakupem FSO Matiza z lat 2004-2007 i następnie dokonać jego renowacji. Osoby, które mi pomogą będą mogły kiedyś liczyć na moje wsparcie. Każdy grosz się liczy.
Z poważaniem i pozdrawiam :)
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!