Zbiórka Zakup kafelki panele itp - zdjęcie główne

Zakup kafelki panele itp

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Ciszewska - awatar

Ewa Ciszewska

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Ewa, moja rodzina jest 5 osobowa jesteśmy skromną rodziną. Mamy trójkę dzieci, każde z nich na coś innego choruje. Najstarsza curka Iza ma 9 lat i jest bezglutenowa, gdzie żywność jest droga, Grzesiu lat 7 ma problemy neurologiczne ma torbiel w głowie choruje na astmę oskrzelowa Ola ma5 lat od 8 miesiąca życia choruje na cukrzycę typu 1 nie dostałam na nią zasiłku opiekuńczego. Muj partner zarabia najniższą krajową ja pobieram zasiłki na dzieci z GOPS. Nasze wydatki pochłaniają wyjazdy do lekarzy, szpitale, leki. Chcielibyśmy zrobić remont i zakupić nowe meble bo nasze już są bardzo wysluzone, dzieci ma a o nowych luzkach. Dlatego prosimy ludzi dobrej woli o każdą wpłatę za którą będziemy wdzięczni, za pomoc. Ewa z rodzina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Ciszewska - awatar

  Ewa Ciszewska

  11.04.2019
  11.04.2019

  Kochani liczy się każda dla nas złotówka, jak możecie pomóżcie

  Zdjęcie aktualizacji 29 553

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Ciszewska - awatar

Ewa Ciszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij