Zbiórka Pomoc dla pogorzelców Wieleń - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla pogorzelców Wieleń Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc dla pogorzelców Wieleń

39 209 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Strażacy zostali wezwani 17.03.2023 około godz. 11.00 na ul. Jaryńską w Wieleniu. Ze zgłoszenia wynikało, że palił się komin. Gdy pojawili się na miejscu okazało się, że ogień rozprzestrzenił się na poddasze.

Gdy strażacy przybyli na miejsce troje mieszkańców domu samodzielnie się ewakuowało. Powiadomili jednak ratowników, że wewnątrz została kobieta. Strażacy zaczęli jej szukać. Niestety wewnątrz budynku znaleźli jej ciało, kobieta zginęła w pożarze mieszkania. 

Straty materialne są jednak ogromne, czego nie dosięgł ogień to zalała woda

W związku z taką tragedią gdzie rodzina straciła bliską osobę i cały dobytek życia uruchamiamy społeczną pomoc dla poszkodowanych pogorzelców w ramach naszych statutowych celów. W obliczu takiej tragedii trzeba działać natychmiast. Ludzie znależli się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Wspólnie możemy odmienic ten zły los.

Naszą pasją jest pomaganie w stylu niewidzialnej ręki 🖐 jednak to dzięki Wam Wszystkim Darczyńcom ta niby niewidzialna pomoc staje się prawdziwa, realna i sama w sobie widoczna, kiedy z każdym krokiem pozwala oddalać się od tragedii kolejnym poszkodowanym...

 Dlatego Wszyscy razem ugaśmy ten pożar do końca!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki zostanie przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych pogorzelców.

Z całego serca dziękujemy Wam Wszystkim za każdą pomoc i udostępnianie.

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

https://www.facebook.com/PortalLudziDobrejWoli

Napisz do nas:  [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Akademia Dobrych Pomysłów - awatar

  Akademia Dobrych Pomysłów

  12.05.2023
  12.05.2023

  Szanowni Darczyńcy w dniu 12.05.2023 r. przekazaliśmy na konto poszkodowanych 100% tego co zostało dotychczas zebrane na zbiórce tj. łącznie 39 204zł
  Dwa przelewy
  1. 20.03.2023r uruchomiliśmy pierwsze środki 22 000zł
  2. 12.05.2023r. następne zebrane środki 17 204zł
  Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę i pomoc dla poszkodowanych.
  Jako organizator zbiórki dziękujemy za zaufanie, kolejny raz pokazujemy, że można pomagać za 0zł 0%
  Dziękujemy ❤
  Fundacja Akademia Dobrych Pomysłów🖐

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2023
  28.03.2023

  Kohorta Czarnków licytacja

 • Marzena Bijas - awatar

  Marzena Bijas

  23.03.2023
  23.03.2023

  Pomagamy bo nie wiadomo kiedy trzeba będzie nam pomoc

39 209 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 327

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Pani.Ka - awatar
Pani.Ka
50
Kohorta Czarnków - awatar
Kohorta Czarnków
350
Daria Kujat - awatar
Daria Kujat
70
Patrycja Grzelak - awatar
Patrycja Grzelak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kuba - awatar
Kuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jowita Spychalska - awatar
Jowita Spychalska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij