Zbiórka Wielka świąteczna zbiórka - zdjęcie główne

Wielka świąteczna zbiórka

3 480 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Darczyńcy i Przyjaciele,

Ruszamy z wielką akcją na pomoc zwierzakom ze Schroniska w Świdnicy, które tak naprawdę mają tylko nas. Opiekujemy się każdego dnia ponad 100 zwierząt, które ufają nam, zespołowi Fundacji i Schroniska. Koniec roku to trudny czas, nadchodząca zima sprawia, że trudniej nam dbać o los podopiecznych, stąd inicjatywa uruchomienia tak wielkiej zbiórki.

Możesz wpłacić przez zbiórkę, a w ramach akcji przygotowaliśmy poziomy wsparcia:

a) wpłacając każdą złotówkę otrzymujesz wdzięczność naszych zwierząt.

b) wpłacając 25 złotych otrzymasz podziękowanie na swój adres mailowy (nie ukrywaj swoich danych);

c) wpłacając 50 złotych otrzymujesz bonusy z poprzednich etapów, zostaniesz wyróżniony/-a (nie ukrywaj swoich danych) w zestawieniu bohaterów na stronie schroniska, wpis opublikujemy ok. 20 grudnia.

d) wpłacając 100 złotych otrzymasz bonusy z poprzednich etapów, ale również zaproszenie na zwiedzenie schroniska w któryś dzień weekendu, w asyście pracownika lub sesję pytań i odpowiedzi dot. schroniska, online, za pośrednictwem Google Meet, w dzień powszedni wieczorem. 

Wpłacając na zbiórce na pomagam.pl otrzymasz bonus adekwatny do wysokości wsparcia 😊

Cel zbiórki?

Darowizny finansowe dla naszego schroniska trafiają na utrzymanie podopiecznych. Każdy miesiąc naszej pracy dla zwierząt do koszty rzędu 50 000 złotych.

W nadchodzącym czasie musimy naprawić lub wymienić 12 bud to wstępny koszt 7000 złotych.

Dodatkowo na bieżące naprawy boksów, ich konserwację przed zimą potrzebujemy dodatkowych 5000 złotych.

Mając tylu podopiecznych troski specjalnej (wciąż schorowane kocięta, zwierzęta z poważnymi urazami po wypadkach drogowych, seniorki, psy przewlekle chore nowotworowo) potrzebna im jest dobrej jakości karma. Nasze psy i koty najlepiej tolerują karmy bezzbożowe, pozbawione sztucznych dodatków. Każdego dnia zużywamy po 100 kilogramów karm. Zależy od liczby podopiecznych.

Cała akcja, potrzeby rzeczowe, poszukiwani ambasadorzy , inne wydarzenia w ramach akcji, opisane są w aktualnościach strony www.schroniskoswidnica.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mam Pomysł - awatar

  Fundacja Mam Pomysł

  22.12.2021
  22.12.2021

  Na FB Fundacja Mam Pomysł lub FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy zobaczcie list do Świętego Mikołaja od naszych pupili 🥰

  Zdjęcie aktualizacji 84 463

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.2021
  22.12.2021

  Życzę, aby szybko udało się zebrać potrzebne fundusze. Dzięki za to,co robicie dla zwierzaków.

 • Angelika P. - awatar

  Angelika P.

  23.11.2021
  23.11.2021

  ❤️

3 480 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata - awatar
Renata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Głowacka - awatar
Agnieszka Głowacka
200
Karola - awatar
Karola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij