Zbiórka Wielka świąteczna zbiórka - zdjęcie główne

Wielka świąteczna zbiórka

3 480 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Darczyńcy i Przyjaciele,

Ruszamy z wielką akcją na pomoc zwierzakom ze Schroniska w Świdnicy, które tak naprawdę mają tylko nas. Opiekujemy się każdego dnia ponad 100 zwierząt, które ufają nam, zespołowi Fundacji i Schroniska. Koniec roku to trudny czas, nadchodząca zima sprawia, że trudniej nam dbać o los podopiecznych, stąd inicjatywa uruchomienia tak wielkiej zbiórki.

Możesz wpłacić przez zbiórkę, a w ramach akcji przygotowaliśmy poziomy wsparcia:

a) wpłacając każdą złotówkę otrzymujesz wdzięczność naszych zwierząt.

b) wpłacając 25 złotych otrzymasz podziękowanie na swój adres mailowy (nie ukrywaj swoich danych);

c) wpłacając 50 złotych otrzymujesz bonusy z poprzednich etapów, zostaniesz wyróżniony/-a (nie ukrywaj swoich danych) w zestawieniu bohaterów na stronie schroniska, wpis opublikujemy ok. 20 grudnia.

d) wpłacając 100 złotych otrzymasz bonusy z poprzednich etapów, ale również zaproszenie na zwiedzenie schroniska w któryś dzień weekendu, w asyście pracownika lub sesję pytań i odpowiedzi dot. schroniska, online, za pośrednictwem Google Meet, w dzień powszedni wieczorem. 

Wpłacając na zbiórce na pomagam.pl otrzymasz bonus adekwatny do wysokości wsparcia 😊

Cel zbiórki?

Darowizny finansowe dla naszego schroniska trafiają na utrzymanie podopiecznych. Każdy miesiąc naszej pracy dla zwierząt do koszty rzędu 50 000 złotych.

W nadchodzącym czasie musimy naprawić lub wymienić 12 bud to wstępny koszt 7000 złotych.

Dodatkowo na bieżące naprawy boksów, ich konserwację przed zimą potrzebujemy dodatkowych 5000 złotych.

Mając tylu podopiecznych troski specjalnej (wciąż schorowane kocięta, zwierzęta z poważnymi urazami po wypadkach drogowych, seniorki, psy przewlekle chore nowotworowo) potrzebna im jest dobrej jakości karma. Nasze psy i koty najlepiej tolerują karmy bezzbożowe, pozbawione sztucznych dodatków. Każdego dnia zużywamy po 100 kilogramów karm. Zależy od liczby podopiecznych.

Cała akcja, potrzeby rzeczowe, poszukiwani ambasadorzy , inne wydarzenia w ramach akcji, opisane są w aktualnościach strony www.schroniskoswidnica.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mam Pomysł - awatar

  Fundacja Mam Pomysł

  22.12.2021
  22.12.2021

  Na FB Fundacja Mam Pomysł lub FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy zobaczcie list do Świętego Mikołaja od naszych pupili 🥰

  Zdjęcie aktualizacji 84 463

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.2021
  22.12.2021

  Życzę, aby szybko udało się zebrać potrzebne fundusze. Dzięki za to,co robicie dla zwierzaków.

 • Angelika P. - awatar

  Angelika P.

  23.11.2021
  23.11.2021

  ❤️

3 480 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata - awatar
Renata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Głowacka - awatar
Agnieszka Głowacka
200
Karola - awatar
Karola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij