Nowy fortepian dla WIENIAWSKIEGO

4 500 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Skrzypce kochają fortepian! Dopełniają się i tworzą najmniejszą orkiestrę świata. 

POTRZEBUJEMY FORTEPIANU!

Aby pozwolić naszym gościom grać, aby cieszyć się niezwykłością wspólnych brzmień, tworzyć nastrój…

Nasz ulubiony instrument dokonał żywota. Już nie pomogą renowacje, teraz może już tylko zdobić wnętrze i przypominać o wirtuozach, którzy kiedyś dotykali jego klawiszy.

W tym roku obchodzimy okrągłe, 60. urodziny.

Jeśli zechcecie z nami świętować, dorzućcie choć po małej cegiełce, a my kupimy nowy instrument, który będzie wspólnym prezentem od naszej publiczności.

W komentarzach możecie zaproponować imię, którym GO nazwiemy.

A my każdym wspólnym koncertem skrzypiec i fortepianu będziemy Wam dziękować.

WIENIAWSKI.PL

Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu jest jedną z najstarszych instytucji muzycznych w Polsce. Jako stowarzyszenie działamy od 1960 roku, ale nasze początki sięgają lat 80. XIX wieku.

Co 5 lat organizujemy w Poznaniu Międzynarodowe Konkursy - Skrzypcowy i Lutniczy - imienia Henryka Wieniawskiego. Organizując koncerty, recitale i nagrania zapraszamy do współpracy muzyków z dalekiego świata, a czasem z najbliższego sąsiedztwa. Spora część naszej pracy koncentruje się na Henryku Wieniawskim, naszym Patronie, wybitnym muzyku i światowej sławy kompozytorze, ale też niezwykle barwnym i ciekawym człowieku. Wydajemy płyty, książki, materiały nutowe, produkujemy filmy promocyjne o muzyce, dla muzyków i melomanów. Na wszystkie te działania sami gromadzimy środki finansowe, bowiem jako organizacja pozarządowa nie mamy stałego finansowania.

Nowy fortepian to jedno z naszych marzeń, na które zawsze brakuje środków. 

Każde wypożyczenie jest kosztowne, a mając własny instrument bylibyśmy niezależni. Jeśli możesz nas wesprzeć, będziemy zaszczyceni.

Zapraszamy na nasze kanał i media społecznościowe:

https://www.youtube.com/c/WieniawskiHenryk

https://www.instagram.com/wieniawski.pl/

https://www.facebook.com/HenrykWieniawski

oraz stronę internetową https://wieniawski.pl/


ZESPÓŁ TOWARZYSTWA MUZYCZNEGO IM. H. WIENIAWSKIEGO  W POZNANIU

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - awatar

  TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU

  18.11.20
  18.11.20

  Kilka dni temu skończył się 10. Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Z dzisława Jahnkego. Mimo pandemii udało się go przeprowadzić! To ważny konkurs. Jego finaliści zwykle trafiają potem na Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego jako mocna, polska ekipa. Tu też skrzypce i fortepian tworzyły zgrany duet. Posłuchajcie!! Dziękujemy za wszystkie wpłaty i bardzo mocno wierzymy, że uda nam się, z Waszą pomocą, zebrać kwotę wystarczającą na zakup instrumentu.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.20
  07.12.20

  Witam. Wplata 1000 zł z 6.12.2020 została przekazana przez Fundację Muzyczną APOLLO, a nie jako prywatne wsparcie przeze mnie. Uprzejmie proszę o skorygowanie informacji o wpłacającym, a jeśli to nie możliwe skorzystam z opcji ukrycia darczyńcy.

  • TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - awatar

   TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - Organizator zbiórki

   10.12.20
   10.12.20

   Nie mieliśmy możliwości zmiany nazwy darczyńcy, dlatego ukryliśmy tę informację. Serdecznie dziękujemy Fundacji Muzycznej APOLLO za bardzo hojną wpłatę!

4 500 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
tamara adamiuk - awatar
tamara adamiuk
50
Maurizio Pizzigoni - awatar
Maurizio Pizzigoni
100
Alina Kurczewska - awatar
Alina Kurczewska
100
Aniceta Bednarz - awatar
Aniceta Bednarz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Grzesiak - awatar
Maciej Grzesiak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij