Zbiórka Nowy fortepian dla Wieniawskiego - miniaturka zdjęcia

Nowy fortepian dla Wieniawskiego Jak założyć taką zbiórkę?

Nowy fortepian dla Wieniawskiego

4 520 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka na zakup nowego fortepianu na potrzeby bieżącej działalności Towarzystwa Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu, organizatora Międzynarodowych Konkursów Skrzypcowych im. Henryka Wieniawskiego, koncertów i innych wydarzeń związanych z muzyką klasyczną.

„Skrzypce kochają fortepian! Dopełniają się i tworzą najmniejszą orkiestrę świata. A my… potrzebujemy fortepianu! 

Miły naszym sercom instrument, biały fortepian marki Calisia, który służył nam przez wiele lat – nie nadaje się do użytku. Niestety, już nie pomogą renowacje. Może już tylko milcząco zdobić wnętrze i przypominać o wirtuozach, którzy niegdyś dotykali jego klawiszy…

Jako organizacja pozarządowa nie mamy stałego finansowania. Nowy fortepian to jedno z naszych największych marzeń, na które zawsze brakuje środków. Każde wypożyczenie jest kosztowne. Posiadając własny instrument bylibyśmy niezależni.

Bardzo prosimy Was o wsparcie. Dorzućcie choć po małej cegiełce, a my kupimy nowy fortepian, który będzie wspólnym prezentem od Was, naszej drogiej publiczności. Za Wasz piękny gest dziękować będziemy każdym kolejnym koncertem.

Ponadto, jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę i instrument zostanie zakupiony, urządzimy konkurs z nagrodami na jego oficjalną nazwę”.

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron i profili w mediach społecznościowych:

www.wieniawski.pl | konkurs.wieniawski.pl

Facebook:  https://www.facebook.com/wieniawskisociety
 YouTube:  https://www.youtube.com/c/WieniawskiSociety
 Instagram: https://www.instagram.com/wieniawskisociety/
 Twitter: twitter.com/HWieniawski 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - awatar

  TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU

  12.08.2022
  12.08.2022

  A tak wygląda nasz stary, wysłużony fortepian. Potrzebujemy nowego instrumenty, by w Sali Białej Towarzystwa Wieniawskiego znów zabrzmiała muzyka...

  Zdjęcie aktualizacji 99 970

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.2020
  07.12.2020

  Witam. Wplata 1000 zł z 6.12.2020 została przekazana przez Fundację Muzyczną APOLLO, a nie jako prywatne wsparcie przeze mnie. Uprzejmie proszę o skorygowanie informacji o wpłacającym, a jeśli to nie możliwe skorzystam z opcji ukrycia darczyńcy.

  • TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - awatar

   TOWARZYSTWO MUZYCZNE IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO W POZNANIU - Organizator zbiórki

   10.12.2020
   10.12.2020

   Nie mieliśmy możliwości zmiany nazwy darczyńcy, dlatego ukryliśmy tę informację. Serdecznie dziękujemy Fundacji Muzycznej APOLLO za bardzo hojną wpłatę!

4 520 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
tamara adamiuk - awatar
tamara adamiuk
50
Maurizio Pizzigoni - awatar
Maurizio Pizzigoni
100
Alina Kurczewska - awatar
Alina Kurczewska
100
Aniceta Bednarz - awatar
Aniceta Bednarz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Grzesiak - awatar
Maciej Grzesiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij